×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wypożyczaj samochody dostawcze jeszcze taniej!

27.05.2016 r.

W naszej wypożyczalni aut w Szczecinie możesz zdecydować się nie tylko na pojazdy osobowe, ale również na dostawcze. Nasza bogata flota pojazdów jest całkowicie do twojej dyspozycji – możesz wykonać rezerwację nawet dzisiaj! Nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie to najlepsza oferta i korzystne ceny.

Prywatnie i służbowo

Zależy nam na tym, aby oferować klientom tanie usługi wynajmu pojazdów. Działamy w branży już od lat i wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów, dlatego też nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych to oferta przeznaczona dla każdego wymagającego kierowcy – nasze usługi skierowane są nie tylko do firm, ale również do osób prywatnych, dlatego jeżeli poszukujesz pojazdu do przewiezienia zakupów czy na przeprowadzkę, to nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie jest najlepszym miejscem do realizacji takiej usługi.

Korzystaj z promocji

Dla naszych klientów mamy wiele atrakcyjnych promocji, dzięki którym wynajem aut w Szczecinie z nami jest jeszcze tańszy. Możesz znaleźć dla siebie bez problemu taki pojazd na wynajem, który będzie odpowiadał twoim wymaganiom – będzie miał konkretną ładowność czy wyposażenie. Nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie oferuje jednak nie tylko dużą flotę pojazdów dostawczych, ale również mamy dla naszych klientów wiele atrakcyjnych promocji, dzięki którym wynajem samochodów związany jest z jeszcze niższymi opłatami.

Wynajem samochodów na godziny

Zachęcamy przede wszystkim do sprawdzenia naszej promocji wynajmu pojazdów na godziny – jeżeli chcesz wynająć auto tylko do przewiezienia towaru lub też interesują Cię przeprowadzki i transport w Szczecinie, wtedy udostępnimy ci go bez przepłacania. W ten sposób nie musisz już korzystać z usług innych firm przewozowych czy taksówek bagażowych, których usługi są również dość drogie. Nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie zapewni wszystko, czego potrzebujesz.

Wynajem długoterminowy

Mamy również atrakcyjne promocje na wynajem aut dostawczych na dłuższe terminy. Jeżeli chcesz otrzymać do dyspozycji nasz pojazd na cały miesiąc, mamy dla ciebie preferencyjną ofertę z wysokimi limitami przebiegu oraz z pełnym pakietem Assistance, dlatego też nie musisz już dłużej obawiać się o problemy w trasie. Nasze samochody osobowe i auta dostawcze na wynajem to bogata oferta, w której z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zarezerwuj już teraz!

Sprawdź już teraz wszystkie promocje, jakie oferuje nasza wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych i nie czekaj już dłużej na skorzystanie z naszych usług – pamiętaj, że jesteśmy do twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, dlatego możesz skontaktować się z nami nawet teraz, aby zarezerwować samochód dostawczy dla siebie!