×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem samochodu dostawczego dla kuriera

01.06.2016 r.

Praca jako kurier to dobry zarobek, ale jednocześnie także spory stres. Podstawowym narzędziem pracy kuriera jest samochód dostawczy – może być on udostępniony przez firmę kurierską, ale również w wielu z nich przesyłki można rozwozić własnym autem. Problem pojawia się wtedy, gdy pojazd odmawia posłuszeństwa. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów to gwarancja niezawodności i pojazdy zawsze gotowe do drogi.

Komfortowy wynajem samochodów

Gdy auto nie działa, wówczas kurier także nie ma jak obsługiwać swoich klientów – rozwożenie przesyłek komunikacją miejską czy na rowerze nie wchodzi przecież w grę. W takiej sytuacji, aby nie narazić się na straty w pracy, a nawet na rozwiązanie umowy, można skorzystać z jeszcze jednego rozwiązania, a mianowicie postawić na wynajem samochodów dostawczych. Dzięki tej opcji kurier zawsze jest zabezpieczony na czas jakichkolwiek wypadków, kolizji, usterek i innych niespodziewanych sytuacji.

Pojemne auto dostawcze

Gdy decydujesz się na takie opcje jak wypożyczalnia samochodów, do dyspozycji otrzymujesz pojazd, który jest przystosowany do pracy kuriera – pojemny, łatwy w prowadzeniu, również z pakietem ubezpieczeń, dlatego też nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty w sytuacji, gdy pojawią się problemy. Oczywiście, możesz wybrać takie auto dostawcze, które będzie całkowicie spełniało twoje wymagania pod względem wyposażenia, ładowności, a także innych ważnych parametrów.

Wynajem długoterminowy?

Pojazd możesz wynająć zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo, przy czym cena wynajmu długoterminowego jest bardziej atrakcyjna, dlatego jeżeli pojazdu potrzebujesz na dłuższy czas, masz przed sobą także możliwość jego wypożyczenia na miesiąc czy kilka miesięcy, aby nie musieć kupować czy leasingować pojazdu dla siebie, co jest również związane z mniej złożonymi formalnościami.Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych posiada bardzo atrakcyjną ofertę dla kurierów, z jaką warto się zapoznać.

Ile to kosztuje?

Wbrew pozorom na auta dostawcze wynajem wcale nie jest tak drogi – cena za jeden dzień wynajmu zaczyna się już poniżej 200 złotych. To powoduje, że jest to atrakcyjna oferta przeznaczona nie tylko dla kurierów, ale również dla innych klientów biznesowych potrzebujących pojazdu dostawczego. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje także liczne promocje, z których warto skorzystać, rezerwując dla siebie auto dostawcze.

Jeżeli szukasz dobrej oferty w województwie zachodniopomorskim, znajdziesz je w naszej wypożyczalni – dla kurierów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje, dlatego też wynajem auta u nas to jeszcze niższe ceny niż zwykle!