×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

O firmie

Działamy już od ponad 10 lat stale rozbudowując
i modernizując park samochodów dostawczych i osobowych

FADO wypożyczalnia
samochodów dostawczych

FADO to profesjonalna wypożyczalnia samochodów dostawczych oferująca Państwu wynajem samochodów w systemie krótko oraz długoterminowym.

Oferujemy usługi dla firm które w szybki i łatwy sposób chcą pozyskać samochód na doraźne potrzeby lub działalność sezonową i na realizację określonych projektów w danym czasie. Oferta kierowana jest również do osób prywatnych potrzebujących samochodów dostawczych na różne okoliczności.

Wszystkie potrzeby możemy zaspokoić oddając do dyspozycji naszą flotę z możliwością wynajęcia kierowcy.Nasza Flota to szeroka gama samochodów dostawczych w różnych rozmiarach. Wszystkie wynajmowane posiadają klimatyzację oraz objęte są ubezpieczeniem i pakietem Assistance.

Dzięki profesjonalnemu i elastycznemu podejściu do każdego klienta zyskaliśmy sobie zaufanie wielu kontrahentów. Nasza siedziba znajduje się w dogodnej lokalizacji nieopodal centrum Szczecina przy ulicy Południowej 5. W pobliżu znajduje się stacja benzynowa, auto myjnia oraz serwis opon. Podnosząc stale jakość naszych usług, zdecydowaliśmy o dołączeniu do oferty dodatkowego kierowcy dla klientów Fado – bez opłat. Fado – wypożyczalnia samochodów szczecin.

Mając na uwadze bliskość granicy i jej znaczenie dla lokalnych przedsiębiorców, zrezygnowaliśmy z dodatkowych opłat za przejazdy poza granicę Polski. Jako firma, stawiamy sobie za cel sprawną obsługę naszych klientów, doradztwo oraz pomoc. Zależy nam na zaufaniu i współpracy opartej na naszych kompetencjach. Nasze auta są stale serwisowane. Ich perfekcyjny stan techniczny pozwala odbywać spokojnie bardzo długie trasy.

FADO wypożyczalnia
samochodów osobowych

Fado to również profesjonalna wypożyczalnia aut osobowych.

W ofercie posiadamy całą gamę aut od małych miejskich samochodów po wysokiej jakości limuzyny czy auta typu SUV.

Konkurencyjne ceny oraz szybka obsługa stawiają nas w czołówce firmy wynajmujących samochody w zachodniej części Polski.

Dla naszych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wszelkich informacji. Nasza wypożyczalnia znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie w Szczecinie, przy Ulicy Południowej 5. Posiadamy dostęp do automyjni oraz stacji benzynowej. Nasze auta są zawsze w perfekcyjnym stanie technicznym, wizualnym oraz posiadają pełny bak paliwa.
Nasza umowa na wynajem pojazdu jest bardzo prosta, przejrzysta i uczciwa.

Warto z nami pracować

Warunki wynajmu i dokumenty

Warunki podpisania umowy

– Osoba fizyczna: ukończone 21 lat, posiadanie prawa jazdy min. 1 rok, dwa dokumenty tożsamości
– Firma: wpis do ewidencji działalności gospodarczej/KRS, NIP, REGON

Opłaty i koszty

– 500zł kaucji do rozliczenia po zdaniu pojazdu wypożyczającemu
– 2,5 zł za każdy kilometr za podstawienie lub odbiór pojazdu poza granicami miasta Szczecin
– 25 zł za wydanie lub zwrot pojazdu poza godzinami pracy
– 30 zł za zwrot brudnego samochodu
– 40 zł za doubezpieczenie pojazdu likwidujące udział własny w naprawie pojazdu
– 50 za zwrot auta z nie uzupełnionym paliwem plus koszt brakującego paliwa
– 100 zł w przypadku popełnienia przez najemcę wykroczenia, otrzymania mandatu, upomnienia, korespondencji z organami ścigania i administracją parkingów, przekazywaniu danych w sprawie ustalenia sprawcy
– 1000 zł za zgubienie kluczyka lub dokumentów

Wydanie pojazdu

– Samochód wydany jest w stanie dobrym, zatankowany do pełna, czysty co najemca potwierdza na protokole zdawczo-odbiorczym

Zwrot samochodu

– Najemca zobowiązany jest dokonać zwrotu pojazdu w biurze wynajmującego, lub miejscu wcześniej uzgodnionym
– W przypadku wcześniejszego zwrotu wymagane jest telefoniczne powiadomienie minimum dwie godziny przed zwrotem
– Pojazd w momencie zwrotu winien być czysty, zatankowany do pełna stanie niepogorszonym wraz z dokumentami raz wyposażeniem z nim wydanym
– W przypadku gdy zwrócony pojazd będzie uszkodzony lub jego stan nie będzie odpowiadał normalnej eksploatacji Najemca zapłaci Wynajmującemu odszkodowanie będące równowartością poniesionej przez Wynajmującego szkody
– Przedłużenie najmu pojazdu możliwe jedynie po uprzednim uzgodnieniu