×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem samochodów i dodatkowe koszty

27.06.2016 r.

Wynajem samochodów to wygoda, ale również koszty. Jeżeli wypożyczasz auto, zgadzasz się również na regulamin dotyczący usługi, a w nim znajdziesz także informacje dotyczące dodatkowych kosztów, które mogą Cię dotknąć w określonych sytuacjach. O czym trzeba pamiętać?

Prosto i bezpiecznie

Obecnie korzystanie z usług, takich jak wynajem samochodów w Szczecinie, wcale nie jest takie skomplikowane i dodatkowo bardzo drogie. Gdy interesuje cię wynajem aut w Szczecinie, w naszej wypożyczalni mamy dla ciebie zarówno modele osobowe, jak i dostawcze w bardzo atrakcyjnych cenach.

Postaw na profesjonalną wypożyczalnię

Jeżeli interesuje Cię nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie, zalecamy również zapoznanie się z regulaminem, który zamieszczony jest na naszej stronie internetowej. Znajdują się w nim informacje dotyczące dodatkowych kosztów przy wynajmie auta. Dla wygody naszych klientów publikujemy je również na naszym blogu – zachęcamy do zapoznania się z nimi, ponieważ wtedy można też zaoszczędzić pieniądze, gdy wiadomo, w jakim stanie pojazd powinien być do nas zwrócony po zakończeniu okresu wynajmu. Oferujemy atrakcyjny wynajem samochodów, dlatego warto skorzystać z naszej propozycji.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie to dodatkowe koszty takie jak:

  • 2,5 złotych – opłata doliczana za każdy kilometr za podstawienie lub odbiór pojazdu poza granicami Szczecina.
  • 25 złotych – opłata doliczana za wydanie lub zwrot pojazdu poza godzinami pracy naszej wypożyczalni samochodów.
  • 25 złotych – opłata przeznaczona na umycie pojazdu, gdy został on zwrócony brudny.
  • 40 złotych – opłata za doubezpieczenie pojazdu, które likwiduje udział własny w naprawie pojazdu w przypadku kolizji i wypadków.
  • 50 złotych – opata doliczana wtedy, gdy klient zwróci samochód z nieuzupełnionym paliwem – dodatkowo doliczany jest też koszt brakującego paliwa.
  • 100 złotych – opłata, która naliczana jest w sytuacji, gdy najemca pojazdu popełni wykroczenie, otrzyma mandat, upomnienie, także wtedy, gdy pojawia się korespondencja z organami ścigania i administracją parkingów i konieczne jest przekazywanie danych w sprawie ustalenia sprawcy.
  • 1000 złotych – opłata naliczana za zgubienie kluczyka lub dokumentów samochodu.