×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Szybki wynajem samochodu

13.06.2016 r.

Rezerwacja samochodu w wypożyczalni nie musi zajmować wiele czasu. Można wszystkie formalności wypełnić w ciągu 10 minut i ruszyć w drogę. Dzisiaj wszyscy się spieszymy, mamy do wykonania wiele służbowych obowiązków, ale i prywatnych spraw do załatwienia. Warto zadbać o swój czas i postawić na wynajem samochodów, który spełni nasze oczekiwania pod tym względem.

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów

Dzisiaj nowoczesna wypożyczalnia samochodów to formalności załatwiane od ręki. Wystarczy wybrać taki model auta, jaki będzie nam najbardziej odpowiadał, a także zastanowić się nad dogodnym dla nas terminem. Wypożyczalnia samochodów oferująca bogatą flotę pojazdów to dobry wybór i szansa na to, że szybciej uda nam się wybrać najbardziej dopasowany model. Warto także sprawdzić cennik i zapoznać się z regulaminem, by dokładnie wiedzieć, jak to wszystko działa. Wtedy wynajem samochodu nie będzie dla nas żadną tajemnicą.

Wynajem samochodu przez internet

W dzisiejszych czasach wynajem samochodów to także możliwość rezerwacji auta przez internet. Wystarczy podać swoje podstawowe dane, wybrać auto i dogodny termin oraz przesłać formularz. To minimum formalności, dzięki którym bardzo szybko można wszystko załatwić. Rezerwacji można dokonać z każdego miejsca, w jakim mamy dostęp do Sieci. Możemy wykorzystać do tego celu komputer, laptopa, ale także telefon komórkowy. Nowoczesna wypożyczalnia samochodów jest zatem zawsze pod ręką.

Komfortowy transport w zasięgu ręki

Szybki wynajem samochodów to spora oszczędność czasu. Nie trzeba wypełniać sterty dokumentów, wystarczą podstawowe dane i auto jest już nasze. Wszelkie formalności można załatwić nawet w dziesięć minut. Pierwszym krokiem jest oczywiście wybranie odpowiednich parametrów, a więc modelu samochodu oraz terminu wypożyczenia. Jeśli chodzi o wynajem samochodów, to na drugim etapie należy podpisać umowę i tutaj potrzebujemy jedynie swój dowód tożsamości. Wpłacamy także przewidzianą kaucję za dane auto. Ostatnim krokiem jest wydanie pojazdu i można ruszać w trasę. Warto zatem korzystać z takich najbardziej dogodnych dla nas ofert, a na pewno będziemy w pełni usatysfakcjonowani swoim wyborem. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje korzystne warunki i najlepsze ceny. Sprawdź już dziś i zarezerwuj wymarzone auto na bliskie i dalekie podróże!