×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Zwiedzaj komfortowo – wypożyczalnia samochodów dostawczych

23.05.2016 r.

Zwiedzanie Szczecina, a także okolic i całego województwa to wspaniała przygoda i wiele możliwości do odkrycia. Piękna zabytkowa architektura, opuszczone pełne tajemnic miejsca i nowoczesność łączą się tutaj w ciekawy sposób. Przybywając w te strony, warto zadbać o odpowiedni sposób poruszania się, by móc nacieszyć się wspaniałymi widokami i doskonale zorganizować swoją podróż. Profesjonalny wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych w Szczecinie to duże ułatwienie dla każdego turysty.

Mały czy duży samochód osobowy – wynajem aut Szczecin?

Dobra wypożyczalnia aut osobowych oferuje kierowcom duży wybór floty. Można postawić na kompaktowe auta, które doskonale sprawdzają się w przestrzeni miejskiej. Jeśli chcemy zwiedzać głównie miasto, zanurzyć się w wąskich urokliwych uliczkach, podjechać pod centrum handlowe i podziwiać oryginalną architekturę, to należy koniecznie postawić na niewielkie rozmiary. Taki wynajem samochodów to nie tylko większa oszczędność paliwa, ale także lepsza zwrotność i szansa na zaparkowanie nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach.

Samochód dla całej rodziny w wypożyczalni samochodów osobowych Fado

W momencie, gdy bardziej interesują nas dalsze wypady, lepiej postawić na przestronny samochód na wynajem. Wersja kombi będzie odpowiednia dla osób podróżujących z dziećmi. Tutaj bez problemu zmieści się wózek i całe niezbędne wyposażenie maluchów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje wiele ciekawych modeli, które bez problemu pomieszczą całe rodziny. Większy samochód to bardziej ekonomiczna jazda w przypadku dłuższych dystansów, a także wygoda, jakiej oczekujemy, gdy wybieramy się w dalszą podróż. Można wtedy podziwiać piękne pejzaże oraz pokonywać większe odległości, by zwiedzić całe województwo, bez jakichkolwiek ograniczeń, dlatego warto postawić na wynajem samochodów.

Jak wynająć samochód osobowy – wynajem samochodów Szczecin?

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów osobowych to proste i przejrzyste zasady wynajmu. Należy ustalić datę, gdy usługa wynajmu ma zostać zrealizowana, zastanowić się nad najbardziej optymalnym pojazdem i wpłacić kaucję w ustalonej wysokości. Każdy klient powinien zapoznać się z regulaminem, gdzie wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Dzisiaj zajmuje to zaledwie chwilę, a posiadanie komfortowego auta w czasie zwiedzania jest świetnym pomysłem i wiele ułatwia. Z takim transportem w Szczecinie, bez wahania można wyruszyć w każdą ekscytująca podróż.