×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Zachodniopomorskie: jak uniknąć wypadków?

01.08.2016 r.

Wyruszasz w drogę i obawiasz się wypadku? Pamiętaj – jeżeli stan Twojego auta nie jest idealny, bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów Zachodniopomorskie. Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych w Szczecinie Fado oferuje auta w idealnym stanie oraz pełen assistance, możesz więc ruszać w drogę bez obaw. A jak ustrzec się przez wypadkami? Przedstawiamy najczęstsze powody wypadków drogowych.

Zły stan dróg

Niestety, na fatalny stan dróg nic nie możemy poradzić. Wybieraj w miarę możliwości drogi, które jak najmniej zaszkodzą Twojemu samochodowi – lub samochodowi, które wynajęła Ci wypożyczalnia aut w Szczecinie. Jeśli jednak musisz jechać drogą, która pełna jest dziur i kolein – zwolnij. Wprawdzie wypożyczalnia samochodów osobowych w Szczecinie Fado ma w swojej ofercie samochody, które potrafią rozwinąć dużą prędkość, jednak jadąc zbyt szybko możesz nie zauważyć dziury w drodze – i wypadek gotowy. Nasza wypożyczalnia samochodów Zachodniopomorskie posiada duży wybór samochodów rożnych klas i marek.

Zachowaj odstęp

Czy jedziesz własnym autem, czy zdecydowałeś się na wynajem auta osobowego, w Szczecinie oraz na drogach międzymiastowych staraj się nie jechać za blisko kierowcy przed Tobą. Jeżeli to możliwe, niech odstęp między Twoim autem a samochodem przed Tobą będzie długości jednego samochodu. Im bliżej zderzaka jedziesz, tym większe szanse stłuczki.

Uważaj na warunki atmosferyczne

Jeżeli obawiasz się, że Twój samochód nie poradzi sobie podczas deszczu, śniegu czy innych trudnych warunków atmosferycznych, dobrym rozwiązaniem będzie wynajem auta. W Szczecinie znajdziesz auta na wynajem bez żadnego problemu. Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Szczecinie Fado oferuje auta w bardzo dobrym stanie oraz pełen assistance w podróży. Jadąc samochodem podczas złej pogody, pamiętaj jednak, aby być czujnym i – ponownie – nie jechać za szybko.

Wynajem auta a awaria samochodu

Nie lekceważ nawet drobnych usterek. Każda z nich może przerodzić się w poważną awarię. Jeżeli musisz pilnie wyjechać, a nie jesteś pewien stanu swojego samochodu, najlepszym wyjściem będzie wynajem aut w Szczecinie. Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Szczecinie Fado ma szeroką ofertę – z pewnością znajdziesz odpowiedni samochód dla siebie.