×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Szczecin – podróż z dzieckiem

20.07.2016 r.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin – Fado do skorzystania z naszej oferty zaprasza również rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy komfortowe i bezpieczne pojazdy. Wynajem auta w Szczecinie jest szybki i bezproblemowy. Jeżeli chcesz wybrać się w podróż z maluchem, sprawdź nasze porady – dzięki nim na pewno będzie udana!

Zaplanowanie wyjazdu z dzieckiem nie musi być bardzo trudne, ale trzeba pamiętać o kilku kluczowych kwestiach – także wtedy, gdy zamierza się skorzystać z usług wypożyczalni samochodów osobowych.

Wynajem auta w Szczecinie – dobierz odpowiedni model

W naszej flocie znajduje się szereg samochodów, które doskonale nadają się do podróżowania z całą rodziną. Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych w Szczecinie poleca przede wszystkim pojazdy w klasie kompaktowej, a także klasie premium, które każdemu z pasażerów zapewnią optymalny komfort. Dla większych rodzin oraz na dłuższe wycieczki, gdy trzeba zabrać ze sobą sporo sprzętu, polecamy także auta mini van i inne auta z klimatyzacją.

Fotelik samochodowy

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje możliwość wynajęcia fotelika samochodowego dla dziecka, dlatego też nie trzeba zabierać go ze sobą. Nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie oferuje tylko auta z fotelikami dobrych marek, atestowane i gwarantujące pełne bezpieczeństwo. Przy rezerwacji prosimy o przekazanie nam informacji, że potrzebny będzie fotelik dziecięcy, a my przygotujemy go wraz z samochodem. Wynajem samochodów w Szczecinie to więc brak jakichkolwiek kłopotów w wynajęciem samochodu z fotelikiem dla dziecka.

Zabawa i przekąski – wynajem aut Szczecin

Wynajem auta osobowego idealnego do podróży z dzieckiem załatwiony. A jak sprawić, by dziecko nie nudziło się podczas podróży? Dziecko nie musi nudzić się podczas podróży – warto zadbać o to, aby miało do dyspozycji różnego rodzaju zabawki, gry czy książeczki. Niezastąpiony może być również tablet lub smartfon z grami – nie można zapominać wtedy o ładowarce do samochodu, ponieważ maluch może szybko rozładować akumulator. Nie można zapominać też o przekąskach oraz o napojach, które zawsze warto mieć pod ręką.

Choroba lokomocyjna a wynajem samochodów Szczecin

Nawet najwygodniejszy samochód nie pomoże, gdy dzieci cierpią na chorobę lokomocyjną, dlatego też warto przed podróżą podać maluchowi odpowiednie leki, które zapobiegną nieprzyjemnym sensacjom. Można zakupić je obecnie w różnych postaciach – nie tylko tabletkach, ale również pastylkach do ssania czy w syropie. Nowoczesne leki nie powodują senności, dlatego też dziecko może mieć wyśmienite samopoczucie przez całą podróż.

Jeżeli wybierasz się z dzieckiem poza województwo zachodniopomorskie, wynajem auta idealnego to ważna sprawa. Znajdziesz takie w naszej wypożyczalni aut Fado. Wynajem aut osobowych Szczecin w Fado to szybki sposób na wypożyczenie auta na podróż w każdą stronę świata.