×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Szczecinie: auto na wakacje

12.08.2016 r.

Wakacje to czas, kiedy możecie ruszyć w podróż całą rodziną. Ale jakie auto wybrać, gdy podróżujesz z dziećmi? Jeżeli Twoje auto nie wydaje się idealną opcją lub ktoś z rodziny zostaje w domu i potrzebuje samochodu, zdecyduj się na wynajem samochodu w Szczecinie. Na co zwrócić uwagę poleca Fado – wypożyczalnia samochodów osobowych w Szczecinie?

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Szczecinie: parametry aut

Przede wszystkim ważne jest, by pojazd był bezpieczny. Jeżeli nie jesteś pewien stanu swojego auta lub jeżeli zużywa ono dużo paliwa, lepiej będzie zdecydować się na wynajem auta w Szczecinie. Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Fado oferuje nowoczesne i bezpieczne auta w ekonomicznych cenach.

Liczba miejsc

Jak liczną gromadą podróżujecie? Nie mieścicie się w jednym samochodzie, a nie macie możliwości podróżować dwoma? Najlepszą opcją będzie wynajem auta w Szczecinie. Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Szczecinie Fado oferuje przestronny, 9 miejscowy Renault Traffic – Szczecin możecie pożegnać w większym gronie!

Bagażnik

Wyjeżdżając z dziećmi na wakacje, prawdopodobnie masz dużo do spakowania: nie tylko ubrania, ale także zabawki, sprzęt do sportów wodnych lub górskich… Nie każdy bagażnik to pomieści. Dlatego wynajem auta w Szczecinie to idealny pomysł: wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Fado oferuje auta z pojemnym bagażnikiem, które pozwolą Ci zapakować wszystkie niezbędne rzeczy.

Wyposażenie auta – klimatyzacja

Auto, którym wyruszamy na wakacje – zwłaszcza z dziećmi – powinno być komfortowo wyposażone. Bardzo ważna jest klimatyzacja. Przydadzą się również schowki, w których dzieci będą mogły chować swoje zabawki czy też papierki po słodyczach pomiędzy postojami. To pomoże uniknąć bałaganu.

Wynajem auta w Szczecinie – krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak długo potrwa Twój wakacyjny wyjazd z dziećmi? Weekend, tydzień, a może cały miesiąc? Wypożyczalnia aut osobowych Fado oferuje zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Wynajem auta w Szczecinie na całe wakacje pozwoli Ci podróżować bez stresu.

Jeżeli więc wybierasz się na wakacje w rodzinnym gronie, postaw na wynajem auta w Szczecinie, a kłopoty z samochodem będziesz mieć z głowy!