×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych w Szczecinie – auta na każda okazję

04.07.2016 r.

Wynajem aut w Szczecinie to prosta sprawa… ale trudny wybór. Jaki samochód wypożyczyć? To zależy, do czego ma służyć. Jedziesz na wakacje, w podróż służbową, a może samochód potrzebny jest Ci tylko do szybkiego przejazdu po mieście? Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych w Szczecinie – Fado – oferuje samochody na wszystkie te okazje.

Jeżeli wyjeżdżasz na krótko, sam lub z drugą osobą, nie ma potrzeby wynajmowania większego samochodu. W takich sytuacjach idealnie sprawdzi się mały, łatwy w obsłudze samochód, który zużywa niewiele paliwa. Konieczna jest też klimatyzacja. Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych Fado poleca na taką okazję Toyotę Yaris mini już za 102 zł.

Jeśli natomiast wybierasz się w rodzinną podróż lub w wakacje się przeprowadzasz, najlepiej sprawdzi się van. Taki samochód pomieści wiele osób lub bagażu. Wypożyczalnia aut w Szczecinie Fado ma w swojej ofercie Renault Trafic z 9 miejscami już za 210 zł za miesiąc. Jeśli lepszą opcją wydaje ci się wynajem samochodu dostawczego, polecamy Fiat Ducato L4H3 oraz L2H2.

Zdarza się też, że trudno nam określić, jakiego typu samochodu będziemy potrzebowali. Chociażby wyruszając w podróż służbową, w przypadku której zależy to od konkretnej firmy i od celu wyjazdu. Jeżeli planujemy podczas podróży zwiększyć nasz bagaż lub zabrać dodatkowe osoby, bezpieczniej będzie wypożyczyć pojemne auto, ale niekoniecznie vana. Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku jest Citroen Berlingo XTR – mini van. Ma 7 miejsc i pojemny bagażnik. Wynajem samochodu Citroen Berlingo XTR w Szczecinie – oczywiście w Fado – kosztuje już od 145 zł.

Dobra wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych powinna mieć szeroką ofertę, tak byś znalazł odpowiedni samochód na konkretną okazję. Wypożyczalnia aut w Szczecinie Fado oferuje samochody osobowe i dostawcze, a także transport mebli z Ikei w Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Na naszej stronie znajdziesz oferowane przez nas auta wraz z cennikiem i warunki wynajmu. Możesz też szybko i łatwo zarezerwować samochód przez internet. Wypożyczalnia samochodów Szczecin Fado to idealne miejsce aby wynająć auto na każdą okazje. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych w Szczecinie, wynajem samochodów osobowych Szczecin a także auta dla kurierów w Szczecinie. Nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie posiada dużą flotę i wiele ciekawych modeli do wyboru.