×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wypożyczalnia aut – koszty i warunki wynajmu – Fado Szczecin

02.09.2016 r.

Wyjeżdżasz na weekend? Twój samochód nie jest w odpowiednim stanie, by wybrać się nim w dalszą drogę? Z pomocą przyjdzie Ci Fado – wypożyczalnia aut osobowych Szczecin.

Wypożyczalnia aut w Szczecinie – warunki

Wakacje się skończyły, więc i korki na drogach wkrótce się zmniejszą. To dobry argument, by wybrać się w podróż samochodem. Jednak nie zapominajmy o tym, że stan polskich dróg pozostawia wiele do życzenia… jeżeli Twoje auto ma drobne usterki czy też nie jest najnowsze, lepiej nie ryzykować dalszej podróży. Wynajem auta w Szczecinie to gwarancja, że samochód będzie w dobrym stanie technicznym. Samochody, które oferuje wypożyczalnia aut osobowych Szczecin, mają również pełen assistance w podróży. Z jakimi kosztami i warunkami wiąże się wynajem aut osobowych w Szczecinie?

Wypożyczalnia aut osobowych Szczecin radzi: kto może wypożyczyć auto?

Wypożyczalnia aut w Szczecinie Fado umożliwia wynajem osobom, które ukończyły 21 lat i mają prawo jazdy od minimum roku. Wynajem samochodów dostawczych lub osobowych wiąże się z okazywaniem dowodów tożsamości – w przypadku Fado potrzebne będą dwa dowody tożsamości.

Koszty wypożyczenia auta

Wynajem auta w Szczecinie w wypożyczalni Fado nie wiąże się z koniecznością posiadania karty kredytowej czy też debetowej. Nie pobieramy dodatkowych opłat za udostępnienie samochodu osobom poniżej 25 roku życia czy też emerytom. Pamiętaj jednak, by auto powróciło do wypożyczalni w takim stanie, w jakim je wypożyczyłeś. Koszty związane z wykorzystaniem, takie jak opłaty parkingowe czy opłaty za przejazd autostradą, leżą po stronie najemcy. Pamiętaj również, by w razie kolizji wezwać policję! Wypożyczalnia samochodów osobowych Szczecin – czyli nasza wypożyczalnia Fado – oferuje ubezpieczone samochody. Jeżeli wypadek nie był spowodowany z twojej winy, uszkodzenia pokryje OC sprawcy. Jeżeli to Ty spowodowałeś wypadek, również powinieneś wezwać policję i zawiadomić wypożyczalnię. W tym przypadku możesz ponieść pewne koszty. Niezależnie jednak od tego, kto spowodował wypadek, wypożyczalnia aut osobowych Szczecin zapewni Ci auto zastępcze o zbliżonym standardzie, tak byś mógł dotrzeć na miejsce bez problemu.

Jeżeli więc planujesz weekendowy wyjazd, wynajem samochodów Szczecin to prosty i wygodny sposób na szybkie dotarcie do celu. A jeżeli chcesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniach AC i OC Twojego samochodu, zapoznaj się z ofertą multiagencji ubezpieczeniowej One Globe Insurance!