×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem samochodu Szczecin – o czym pamiętać?

24.08.2016 r.

Wynajem auta to wygodne rozwiązanie – dzięki wypożyczalniom można mieć do dyspozycji pojazd zawsze wtedy, gdy jest on potrzebny. Jeśli chcesz również zdecydować się na wynajem samochodu, Szczecin daje duże możliwości. Nie każda wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje jednak odpowiednie warunki wynajmu. O czym należy pamiętać podczas wynajmu?

Aby móc wynająć samochód, konieczne jest przede wszystkim spełnienie podstawowych wymogów w tym zakresie – kierowca musi być w odpowiednim wieku. Powinien także posiadać prawo jazdy od wskazanego czasu, na przykład od roku. W przypadku, gdy w grę wchodzi wynajem samochodu na firmę konieczne jest przedstawienie także wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub numeru KRS, NIP i REGON, jeżeli został nadany.

Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych w Szczecinie Fado wydaje samochód klientowi przez wypożyczalnię jako czysty, zatankowany do pełna oraz w stanie dobrym, co potwierdza się w podpisanym protokole zdawczym. Samochód powinien być również oddany w takim samym stanie, ponieważ w przeciwnym przypadku wypożyczalnia samochodów Szczecin doliczy dodatkowe opłaty, na przykład 25 złotych za mycie, 50 złotych za brak uzupełnionego paliwa i dodatkowe opłaty za paliwo.

Wynajem aut Szczecin zobowiązuje wypożyczającego do:
• korzystania z samochodu zgodnie z warunkami zawartymi w umowie
• korzystania z pojazdu we wskazanych państwach, które objęte są ubezpieczeniem
• niedokonywania w samochodzie żadnych napraw, zmian czy przeróbek we własnym zakresie
• kierowania pojazdem osobiście – aby samochodem kierowała dodatkowa osoba, konieczne jest zgłoszenie tego faktu w wypożyczalni samochodów w Szczecinie
• dbania o stan techniczny pojazdu, między innymi kontrolowania jego ogumienia, ilości płynów
• tankowania pojazdów na stacjach benzynowych, nie z kanistrów
• natychmiastowego powiadomienia wypożyczalni w przypadku wystąpienia awarii samochodu
• mycia samochodu tylko w myjniach bezdotykowych

Jeżeli wobec tego interesuje cię wnajem samochodów Szczecin czy wypożyczalnia samochodów dostawczych zachodniopomorskie, tanio, szybko i wygodnie załatwisz wynajem samochodu w Szczecinie w naszej wypożyczalni Fado. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!