×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem samochodu na weekend w Szczecinie i okolicach

17.08.2016 r.

Chcesz przyjechać na weekend do Szczecina? A może nie masz samochodu i zależy ci na tym, aby wygodnie poruszać się po mieście i jego okolicach? Nic prostszego – nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie to najlepszy wybór, jeżeli tylko zależy ci na komforcie, bezpieczeństwie i niskich cenach. Rozważ wynajem samochodu na weekend w Szczecinie.

Własny samochód podczas turystycznego weekendu to duże udogodnienie, niezależnie od tego, czy planuje się romantyczny wypad za miasto, rodzinną wyprawę czy też wyjazd ze znajomymi. Wynajem samochodu w Szczecinie oznacza, że nie musisz patrzeć na zegarek, aby zdążyć na autobus lub pociąg, możesz bezpiecznie podróżować także nocą i wziąć ze sobą więcej bagaży.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje szeroką gamę samochodów do wyboru – dobierz wobec tego taki model, który będzie najbardziej ci odpowiadał, na przykład większe auto rodzinne czy małe auto miejskie, jeżeli nie planujesz dalekich podróży. Gdy zamierzasz wozić bagaże, sprawdź także wielkość bagażnika. W niektórych firmach jest też możliwy wynajem samochodu na weekend z bagażnikami dachowymi, na przykład do zamontowania rowerów.

Decydując się na wynajem auta w Szczecinie, pamiętaj również o tym, żeby sprawdzić, czy samochód wynajmowany jest z limitem kilometrów czy bez. Przykładowo limit kilometrów może wynosić 300 kilometrów na dzień – jeżeli twoje podróże mogą być dłuższe, w takim przypadku warto zdecydować się na samochód bez limitu kilometrów. Wówczas cena będzie nieco wyższa, ale nie trzeba martwić się o dodatkowe koszty w przypadku przekroczenia limitu.

Przed sygnowaniem umowy zawsze zapoznaj się z nią dokładnie i pamiętaj o tym, aby oddać samochód czysty i z pełnym bakiem, ponieważ wtedy nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z wynajmem, które zostaną doliczone do twojego rachunku. Wówczas wynajem auta w Szczecinie będzie cię kosztował więcej.

Gdy interesuje cię dobra wypożyczalnia samochodów, zachodniopomorskie oraz nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Fado to najlepszy wybór – dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę pojazdów osobowych doskonałych na weekend. Sprawdź już teraz naszą ofertę i skorzystaj z naszych propozycji, aby szybko i wygodnie wynająć auto dla siebie i bliskich. Zapraszamy!