×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem samochodów w Szczecinie i auto zastępcze z OC

22.07.2016 r.

Kolizja może przydarzyć się każdemu – oczywiście, najlepiej, abyśmy nie my byli jej sprawcą. Jako poszkodowany w kolizji można natomiast otrzymać auto zastępcze z polisy OC sprawcy. Najlepsza wypożyczalnia aut w Szczecinie również oferuje taką pomoc i oferuje wynajem samochodów w Szczecinie oraz auta zastępcze z OC. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Aktualnie samochód zastępczy z polisy OC sprawcy przysługuje każdej osobie poszkodowanej – niezależnie od tego, czy prowadzi ona firmę, czy nie, czy wykorzystuje auto do dojazdów do pracy, czy też tylko od czasu do czasu. Pamiętaj o tym, że jeżeli twój samochód zostanie uszkodzony i będzie niezdolny do jazdy, możesz otrzymać pojazd zastępczy. Wypożyczalnia samochodów Szczecin Fado oferuje samochody zastępcze – województwo zachodniopomorskie zna nasza markę.

Samochód, który przekaże ci wynajem samochodów w Szczecinie, będzie przekazany bezpłatnie i bezgotówkowo. Pojazd wynajmowany jest na czas naprawy samochodu uszkodzonego lub też aż do dnia wypłacenia odszkodowania, jeżeli szkoda była całkowita.

Co jest potrzebne do uzyskania auta zastępczego z OC:
• nazwa zakładu ubezpieczeń sprawcy
• numer szkody
• zeskanowane oświadczenie o kolizji lub numer rejestracyjny i numer polisy sprawcy, jeżeli na miejscu zdarzenia była policja
• zeskanowany dowód rejestracyjny pojazdu uszkodzonego lub skan potwierdzenia o jego zatrzymaniu, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję

Jaki samochód oferuje wypożyczalnia samochodów osobowych w Szczecinie w zamian? Będzie to pojazd o klasie, która nie będzie wyższa od tego, który był przez ciebie użytkowany, dlatego też jeżeli jeździsz autem kompaktowym, wówczas otrzymasz również pojazd tego rodzaju. Będzie to samochód w perfekcyjnym stanie technicznym, zatankowany, z pakietem ubezpieczeń, który zostanie do ciebie błyskawicznie dostarczony, dlatego też jeżeli nie możesz zgłosić się po niego osobiście, wtedy pracownik wypożyczalni doprowadzi go do ciebie.

Pamiętaj, wybór wypożyczalni zależny jest od ciebie, dlatego jeżeli szukasz auta w Szczecinie lub w okolicach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem aut – zachodniopomorskie to główny obszar naszej działalności. Nasza najlepsza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje wynajem samochodów osobowych Szczecin, wynajem aut dostawczych oraz kompleksowy wynajem aut w Zachodniopomorskim. Jesteśmy gotowi do pomocy także w przypadku załatwiania formalności prawnych. Zapraszamy!