×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem samochodów dostawczych w Szczecinie – gdzie najtaniej?

15.08.2016 r.

Aby korzystać z samochodu dostawczego, firma wcale nie musi decydować się na jego kupno, ponieważ do dyspozycji jest także wynajem samochodów dostawczych – w Szczecinie tego rodzaju usługi oferuje wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Fado. Podpowiadamy, jak wybrać najlepsze auto dla swojej firmy!

Zazwyczaj w momencie zdecydowania się na wynajem samochodów dostawczych w Szczecinie przedsiębiorca już wie, jaki samochód będzie mu potrzebny. Jeśli jednak nie wiesz jeszcze, na co się zdecydować, w takim przypadku musisz wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii, między innymi zastosowanie pojazdu, jego wyposażenie, a także parametry takie jak spalanie czy rodzaj silnika.

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych w Szczecinie przygotowała dla klientów 8 różnych modeli pojazdów dostawczych, między innymi to popularne modele Fiat Ducato, Citroen Jumper czy Renault Master w różnych wariantach do wyboru.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na pojemność, ładowność i wymiary przestrzeni ładunkowej samochodu – ma to duże znaczenie wtedy, gdy ma on służyć do przewozu różnego rodzaju gabarytowego mienia, na przykład materiałów budowlanych, maszyn, towarów do sklepów czy paczek, ponieważ nasze pojazdy wybierają również kurierzy. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych Szczecin wydzieliła wobec tego pojazdy dostawcze oraz dostawcze Max, które mają pojemność większą niż 15 metrów sześciennych.

Warto poza tym zwrócić uwagę na kwestie takie jak silnik – u nas wszystkie pojazdy są wyposażone w silniki diesla dla maksymalnej oszczędności. Nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie oferuje naszym klientom także samochody cechujące się niskim spalaniem, kompleksowym wyposażeniem – posiadają między innymi klimatyzację, ABS, poduszki powietrzne.

Nasze pojazdy różnią się również cenami, ale na wszystkie z nich zapewniamy atrakcyjne ceny – jeżeli wobec tego interesuje cię transport w Szczecinie z wykorzystaniem pojazdów na wynajem długoterminowy, możemy zaoferować najbardziej atrakcyjne ceny i niskie koszty kaucji.

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych w Szczecinie zachęca do bliższego zapoznania się z naszymi samochodami dostawczymi zaprezentowanymi na stronie internetowej i zapraszamy do wybrania naszych usług wynajmu!