×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem samochodów dostawczych i osobowych – jak uniknąć komplikacji?

01.07.2016 r.

Wynajmowanie samochodów kiedyś kojarzyło się z trudno dostępnym luksusem. Ale nie dziś. Teraz jest to opcja dla każdego! Jednak nie każda wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych oferuje tak szybki i bezproblemowy wynajem aut, jak nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie – Fado. Dlaczego wynajem samochodów dostawczych oraz osobowych w Fado jest tak łatwy?

Wynajem samochodu dla młodszych i starszych czyli wypożyczalnia samochodów Szczecin

Niektóre wypożyczalnie aut określają wysokie minimum wieku – np. 25 lat – ale nie nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie. Żeby wynająć samochód w Fado, wystarczy mieć ukończone 21 lat. Wynajem aut w Szczecinie w naszej wypożyczalni aut osobowych i dostawczych, osobom poniżej 25 roku życia nie wiąże się też z dodatkowymi opłatami.
Zdarzają się również wypożyczalnie samochodów, które określają maksymalny wiek, np. 65-70 lat. Wypożyczalnia aut w Szczecinie Fado nie stosuje jednak kryterium wieku maksymalnego. Wynajem samochodów dostawczych Szczecin oraz wynajem aut osobowych w Szczecinie w naszej wypożyczalni nie jest też związany z wyższymi kosztami dla emerytów.

Wynajem auta w oparciu o staż kierowcy

Przy wypożyczaniu samochodu liczy się, od jak dawna posiadasz prawo jazdy. Niektóre wypożyczalnie samochodów dostawczych w Szczecinie wymagają przynajmniej dwuletniego stażu. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje wynajem samochodu osobom, które mają prawo jazdy od minimum roku.

Wypożyczalnia samochodów żąda karty kredytowej? Nie my

Wynajem samochodów dostawczych lub osobowych wiąże się z okazywaniem dowodów tożsamości, w przypadku Fado dwóch. Nie wymagamy natomiast posiadania karty kredytowej lub debetowej.

Transport Szczecin-zagranica

Niektóre wypożyczalnie aut w Szczecinie pobierają dodatkowe opłaty za przejazdy zagraniczne, ale nie my. Wynajem aut w Szczecinie w Fado nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Rozumiemy, że bliskość granicy ma znaczenie dla naszych klientów. Wynajem samochodów dostawczych w Szczecinie czy wynajem samochodów osobowych Szczecin nie powinno więc sprawiać nikomu żadnych problemów.

Wynajem samochodów dostawczych Szczecin przez internet

Wystarczy wejść na naszą stronę, oferującą wynajem aut w Szczecinie – Fado – aby obejrzeć naszą ofertę i cennik. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych oraz wynajem samochodów osobowych. Formalności załatwisz w jedynie 10 minut!

Jak widzisz, nie każda wypożyczalnia samochodów osobowych Szczecin i wypożyczalnia aut dostawczych Szczecin jest przyjazna klientowi. Z Fado wynajem samochodu w Szczecinie jest szybki i bez zbędnych komplikacji.