×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem Renault Trafic w Szczecinie – auto na wiele okazji

26.08.2016 r.

Może służyć do przeprowadzki albo rodzinnych wakacji. Ten wielofunkcyjny samochód to Renault Trafic. W jakich sytuacjach sprawdzi się wynajem Renault Trafic w Szczecinie i kiedy decydować się na wynajem aut Szczecin? Dlaczego wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych w Szczecinie, czyli Fado, poleca właśnie ten samochód?

Największa zaleta wspomnianego auta? Wiele możliwości zastosowania. Czy interesuje Cię wynajem aut dostawczych w Szczecinie, czy auto na wakacje, Renault Trafic to opcja dla Ciebie.

Wakacje z rodziną z Renault Trafic

Jeżeli zabierasz na wakacje rodzinę lub przyjaciół, wynajem Renault Trafic w Szczecinie to idealne rozwiązanie. Możecie nim jechać na wycieczkę nawet w 9 osób. Renault Trafic ma 3 miejsca z przodu i 6 z tyłu oraz duży bagażnik. Bagażnik przyda się przede wszystkim, jeżeli jedziesz na wakacje w plenerze – namioty, rowery i wszystkie inne potrzebne sprzęty z łatwością się w nim pomieszczą. Jego elegancki design również nawiązuje do stylistyki samochodów osobowych. Kolejna zaleta Renault Trafic to niskie spalanie. Możesz je jeszcze obniżyć, korzystając z przycisku ECO.

Wypożyczalnia aut dostawczych w Szczecinie poleca Renault Trafic

Dzięki swoim rozmiarom Renault Trafic sprawdzi się również jako auto firmowe na wynajem aut Szczecin. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanemu układowi kierowniczemu i hamulcowemu kierowcy na co dzień prowadzący auta dostawcze w Szczecinie nie mają problemów z prowadzeniem Renault Trafic. Samochód charakteryzuje się też miękkim zawieszeniem i szerokim rozstawem osi, co daje bardzo komfortową jazdę. Renault Trafic nie należy również do aut, które hałasują. Warto też wspomnieć o systemach ułatwiających ruszanie ze wzniesienia oraz zachowanie trakcji w mało przyczepnym terenie. Teraz to auto dostępne jest na wynajem samochodów Szczecin w naszej wypożyczalni aut.

Wynajem Renault Trafic w Szczecinie – o czym pamiętać?

Jeżeli decydujesz się na wynajem samochodów Szczecin, pamiętaj, że jest to auto przeznaczone do długich tras. Dlatego pamiętaj, by nie hamować zbyt gwałtownie, zwłaszcza jeśli samochód jest załadowany. Wynajem aut Szczecin to doskonała okazja aby się o tym przekonać.

Zainteresował Cię ten wielofunkcyjny samochód? Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Fado oferuje jego wynajem już od 210 zł za dzień! A jeżeli wakacje to dla Ciebie okazja, by zarobić i poznać nowe miejsca.