×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem długoterminowy samochodu w Szczecinie zamiast leasingu

10.08.2016 r.

W wielu firmach samochód jest podstawowym narzędziem niezbędnym do pracy – można sfinansować go na kilka sposobów, między innymi przez kredyt samochodowy, leasing, a także można zdecydować się na wynajem długoterminowy samochodu – w Szczecinie również można skorzystać z tej opcji.

Wiele firm decyduje się na leasing – to dogodny sposób na pozyskanie samochodu do prowadzenia działalności. Wyleasingować można zarówno pojazdy nowe, jak i używane, osobowe i dostawcze oraz innych typów. Leasing dostępny jest niemalże dla każdej firmy, a warunki są bardziej dogodne niż w przypadku kredytów bankowych, gdzie konieczne jest już wykazanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Jednak trzeba pamiętać o tym, że leasing również oznacza podpisanie umowy z leasingodawcą, czyli firmą leasingową – zwykle na okres około 2 lat. Po tym czasie można odkupić używane auto lub też wyleasingować nowe.

Wtedy, gdy przedsiębiorca nie chce jednak wiązać się umową na tak długi okres, idealny dla niego jest długoterminowy wynajem auta w Szczecinie – wówczas wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Fado będzie w stanie dostarczyć odpowiedni pojazd, nie tylko osobowy, ale też i dostawczy. Aby skorzystać z wynajmu, nie trzeba mieć żadnej zdolności kredytowej, wystarczy tylko prawo jazdy oraz wpłata kaucji, która w przypadku naszej wypożyczalni wynosi 500-1000 złotych netto.

Długoterminowy wynajem auta w Szczecinie pozwala firmie na dokładne przewidzenie kosztów związanych z korzystaniem z pojazdu – także w dowolnym momencie można go oddać, jeżeli okaże się, że akurat nie jest on przydatny. Również można wymienić pojazd na inny, który akurat będzie potrzebny do prowadzenia działalności. Firma nie musi ponosić też dodatkowych kosztów, na przykład związanych z zakupem ubezpieczeń komunikacyjnych czy serwisem. Wypożyczalnia aut dostawczych w Szczecinie ma szeroką ofertę.

Jeżeli wobec tego interesuje cię wypożyczalnia aut osobowych lub wypożyczalnia samochodów dostawczych w Szczecinie, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie Fado – dla klientów biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjne warunki wynajmu długoterminowego z przystępnymi cenami. Z nami prowadzenie firmy jest jeszcze łatwiejsze i tańsze!