×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem długo czy krótkoterminowy?

05.03.2018 r.

Od kilku lat, wypożyczalnia samochodów to miejsce, które przeżywa prawdziwe oblężenie, a żeby wypożyczyć wymarzone auto, warto jest zrobić rezerwację sporo wcześniej. Z tych usług zaczęły korzystać także firmy i przedsiębiorstwa, które dokonują wypożyczenia nawet na kilka miesięcy. Mimo tego, wśród klientów indywidualnych wśród wynajem krótkoterminowy jest dużo bardziej popularnym rozwiązaniem, które zapewnia komfortowe warunki podróży i pełną niezależność od miejsca naszego zamieszczania. Na czym dokładnie polega wynajem krótkoterminowy? Zazwyczaj obejmuje on okres od jednego do trzydziestu dni, ale pamiętaj o tym, że wypożyczalnia samochodów dostosowuje się do ciebie i możesz wypożyczyć auto nawet na kilka godzin. Najczęściej są to jednak wypożyczenia dobowe, które wybierają osoby prywatne i pracownicy znajdujący się jednodniowych delegacjach.

Krótkoterminowy wynajem auto cieszy się popularnością z kilku powodów – przede wszystkim jest to bardzo elastyczna opcja – zwłaszcza w przypadku osób prywatnych. Kiedy jednak prowadzisz firmę – możesz zastanawiać się nad wynajmem długoterminowym, który obejmuje od 24 do nawet 60 miesięcy. Pamiętaj, że jeśli twoja firma pracuje sezonowo – ta opcja nie będzie dla ciebie zbyt korzystna, ponieważ będziesz płacił za wynajem również w czasie, kiedy auto nie będzie ci potrzebne. Właśnie dlatego wynajęcie auta na krótszy czas jest dużo bardziej opłacalne – możesz także liczyć na szybki czas realizacji usługi, dzięki temu, że wiele modeli jest wciąż dostępnych. Zyskaj pełną mobilność dzięki wypożyczaniu samochodu!

Pomyśl tylko – wypożyczalnia aut w mieście Szczecin może zaoferować ci całą gamę aut, które posiada w swojej szerokiej ofercie. Wybór będzie bardzo trudny, ale postaw na komfort jazdy, ponieważ to jest najważniejsze podczas długich podróży. Stan techniczny pojazdów w takim miejscu, jak wypożyczalnia samochodów zazwyczaj będzie bardzo dobry, ponieważ firmy dbają bardzo o takie kwestie.

Kiedy podejmiesz już decyzje odnośnie wynajmu auta – udaj się do sprawdzonej wypożyczalni, aby uniknąć rozczarowań. Zawsze możesz poczytać opinie w internecie – na pewno ich nie brakuje, lub poprosić o radę znajomych. Krótkoterminowy wynajem to wyjście zarówno dla osób prywatnych jak i podróżujących służbowo – dostosowuje się zawsze do twoich aktualnych potrzeb. Również duża gama aut dostępnych w wypożyczalni daje ci pełnie możliwości – wyjazdów wakacyjnych, a także służbowych. Jeżeli musisz wysłać pracownika na krótką delegację – nie płać za taksówki! Wypożycz mu auto! W przypadku awarii taki samochód może pełnić funkcję auta zastępczego.


Planujesz wynajem samochodu? Sprawdź regulamin wypożyczalni samochodów osobowych oraz dostawczych Fadoauto