×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem auta w Szczecinie dla firmy

13.07.2016 r.

Twoja firma potrzebuje samochodu? W takim przypadku Fado, wypożyczalnia samochodów w Szczecinie jest gotowa do pomocy! Nasza flota zawiera szereg pojazdów doskonałych dla przedsiębiorców – z nami wynajem auta w Szczecinie to nie problem. Jak wybrać ten najlepszy samochód?

Podobnie jak przy wyborze odpowiedniego samochodu osobowego do wypożyczenia, także wynajem auta dla firmy każe pamiętać o szeregu różnorodnych parametrów. Samochód musi mieć odpowiednią klasę oraz ładowność, powinien zapewniać komfortową i bezpieczną podróż, ale również dla wielu z naszych klientów biznesowych ważny jest prestiż, ponieważ to dzięki niemu można budować swój wizerunek. Mamy nadzieję, że nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie będzie mogła spełnić wszystkie te wymagania!

Klasa i ładowność pojazdu – wypożyczalnia samochodów Szczecin

W naszej flocie znajdują się zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, dlatego też jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Do poruszania się po miejskiej dżungli polecamy głównie auta miejskie, natomiast na dłuższe trasy auta kompaktowe oraz w klasie Premium. Wynajem auta w Szczecinie? Dużym zainteresowaniem w naszej wypożyczalni Fado cieszy się przede wszystkim Toyota Avensis.

Dostępne są u nas również auta dostawcze oraz samochody mini van oraz van, które przeznaczone są do przewozu 7 osób. Jeżeli interesuje cię wypożyczania samochodów dostawczych w Szczecinie, wystarczy do nas zadzwonić.

Rodzaj silnika

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych w Szczecinie Fado ofercie posiadamy zarówno samochody z silnikiem benzynowym, jak i diesla. Gdy chodzi o niskie koszty przy dłuższych podróżach, polecamy auta z silnikiem diesla, które najlepiej zachowują się na takich trasach.

Dodatkowe parametry pojazdu – wynajem samochodów Szczecin

Nasi klienci mają różne potrzeby, dlatego nasze samochody są także zróżnicowane. Wypożyczalnia aut w Szczecinie Fado oferuje pojazd posiadający określone wyposażenie, rodzaj skrzyni biegów, dostępne są także auta wyposażone w tempomat, ABS, klimatyzację, dlatego dobranie odpowiedniego modelu nie będzie żadnym problemem.

Jeżeli potrzebne są dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, zawsze jesteśmy do dyspozycji – prosimy o przesłanie do nas zapytania lub kontakt telefoniczny. Wypożyczalnia aut w Szczecinie Fado odpowie na nie wyczerpująco.