×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem auta Szczecin – na krótko czy na długo?

29.07.2016 r.

Wynajem aut osobowych w Szczecinie kojarzy Ci się ze zbędnym luksusem? To błąd. Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych w Szczecinie Fado ma wśród swoich klientów wiele osób o całkowicie różnych celach i oczekiwaniach. Komu polecamy wynajem auta Szczecin w systemie krótkoterminowym, a komu w systemie długoterminowym?

Kiedy dobrą opcją będzie krótkoterminowy wynajem auta w Szczecinie?

Jedną z sytuacji, kiedy wynajem aut w Szczecinie przydaje się najczęściej, jest remont lub przeprowadzka. Na taką okazję wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Fado poleca wynajem vana lub auta dostawczego.

Wyjazd na wakacje często wiąże się z długimi trasami. W takim wypadku podróż samochodem będzie znacznie wygodniejszą opcją, niż jazda autobusami czy pociągami. Wynajem aut w Szczecinie opłaci Ci się zwłaszcza w przypadku, gdy wybieracie się na wakacje w kilka osób i możecie podzielić koszt wynajęcia auta między siebie. Na takie okazje wypożyczalnia aut w Szczecinie Fado poleca 9-osobowego vana Renault Traffic.

Wynajem auta w Szczecinie sprawdzi się również, jeżeli wyjeżdżasz do innego miasta w odwiedziny lub służbowo. Do miejsca przeznaczenia możesz dojechać wprawdzie innymi środkami komunikacji, jednak jeżeli musisz dużo poruszać się po mieście, lepiej będzie wynająć samochód. Podobnie we własnym mieście, gdy masz dużo spraw do załatwienia, a niewiele czasu. Krótkoterminowy wynajem samochodu w Szczecinie to opcja bardziej ekonomiczna i pewna, niż dziesiątki kursów taksówką.

Wynajem auta Szczecin – długie terminy

Twoja firma potrzebuje auta tylko na kilka tygodni? Zamiast kupować samochód, którego później zamierzasz się pozbyć, wynajmij auto dostawcze w systemie długoterminowym. Nie musisz się wtedy martwić o to, czy auto na pewno jest sprawne. Wypożyczalnia aut zapewnia również ubezpieczenie i serwis.

Planujesz dłuższe wakacje? Martwisz się stanem swojego auta, a może część Twojej rodziny została w domu i potrzebuje samochodu? Rozwiązaniem jest wynajem auta w Szczecinie w systemie długoterminowym.

Jak widzisz, nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie zapewnia rozwiązanie potrzeb wielu klientów. Sprawdź naszą ofertę i ruszaj w drogę!