×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem auta dostawczego do transportu mebli

03.06.2016 r.

Do transportu mebli potrzebny jest odpowiedni samochód – jeżeli potrzebujesz auta, które pomieści twoje mienie, jest kilka rozwiązań. Na co warto się zdecydować? Jaki transport w Szczecinie będzie najlepszy?

Auto dostawcze idealne do transportu mebli

Odpowiedni meblowóz to podstawa, gdy chce się przewieźć mienie o sporych gabarytach. Takimi samochodami dysponują firmy przeprowadzkowe oraz przewozowe, a także miejsca takie jak wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych. Mogą one jednak nie tylko udostępnić auto, ale również zaoferować dodatkowe usługi, aby przewiezienie mebli nie było żadnym problemem. Taki transport w Szczecinie to najlepsza opcja.

Jakie usługi transportowe wybrać?

Gdy nie chcesz zajmować się już niczym związanym z transportem mebli, wybierz dla siebie usługi firm przeprowadzkowych oraz przewozowych, które zapewniają swoim klientom praktycznie kompleksową obsługę, która włącza nie tylko przewiezienie powierzonego mienia, ale również jego załadunek i rozładunek. To bardzo komfortowe rozwiązanie, niemniej jednak to także dodatkowy koszt, ponieważ wynajmuje się nie tylko auto, ale również korzysta się z pomocy doświadczonych pracowników. W związku z tym w wielu sytuacjach lepiej sprawdzi się wypożyczalnia samochodów.

Wygodny i oszczędny transport w Szczecinie

W sytuacji, gdy chcesz samodzielnie zajmować się takimi zadaniami jak transport Ikea Poznań, czy z innych miejsc, i masz znajomych czy rodzinę do pomocy, nie chcesz wynajmować pracowników, najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie wypożyczalnia samochodów dostawczych, która dysponuje również pojazdami gotowymi do transportu mebli. Oczywiście, musisz wtedy zatroszczyć się o kwestie związane z przeniesieniem całego mienia. Można często wynająć także dodatkowe wózki transportowe, aby w ten sposób przewiezienie gabarytów nie było takie trudne. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet po kilkaset złotych, dlatego też to propozycja zdecydowanie warta rozważenia. Nasz transport w Szczecinie to wiele atrakcyjnych ofert i promocji do wykorzystania, dlatego warto postawić na profesjonalną wypożyczalnię samochodów.

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów

Jeżeli interesuje cię wypożyczalnia samochodów, zachodniopomorskie oraz nasza firma to doskonały wybór – dzięki nam możesz otrzymać auto w bardzo atrakcyjnej cenie. Prowadzimy również wynajem pojazdów na godziny, dlatego też jeżeli potrzebujesz pojazdu, my jesteśmy całkowicie do twojej dyspozycji. Z nami przewiezienie mebli nie będzie związane z wysokimi kosztami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!