×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem aut w Szczecinie na kilka godzin

23.06.2016 r.

Nie zawsze auto, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów osobowych, potrzebne jest nam na cały dzień. Często jest to tylko jeden przejazd, na przykład podczas przeprowadzki. Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty takiej jak wynajem aut w Szczecinie na godziny – cena będzie znacznie bardziej atrakcyjna niż przy wynajmie na cały dzień i nie płaci się za niewykorzystany czas.

Samochód dostawczy na godziny

Wynajem aut w Szczecinie na godziny dotyczy w szczególności samochodów dostawczych, dlatego też jeżeli potrzebujesz takiego właśnie pojazdu, wtedy jest to strzał w dziesiątkę. Nie każda wypożyczalnia samochodów dostawczych jest w stanie zaoferować takie rozwiązanie, niemniej jednak coraz więcej kusi klientów tego rodzaju promocjami. Zanim jednak zdecydujesz się na wynajem aut w Szczecinie, sprawdź dokładnie warunki, aby wiedzieć, że to korzystna oferta.

Warunki wynajmu auta na godziny

Najczęściej oferta, jeśli chodzi o wynajem auta na godziny, dotyczy tylko wybranych pojazdów z floty, ale nie zawsze – warto sprawdzić, jakie z nich będzie można wypożyczyć. Dodatkowo także pojawia się ograniczenie przebytych kilometrów – limit to zwykle 100 kilometrów w ciągu dnia, dlatego też, jeżeli planujesz przeprowadzkę lub potrzebujesz auta dostawczego, aby dojechać do oddalonego miejsca i podróż pochłonie więcej niż 100 kilometrów, wtedy lepiej zdecydować się na standardową ofertę wynajmu na cały dzień, gdzie limit kilometrów jest znacznie większy. Można też wynająć auto bez limitu kilometrów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie to wiele ciekawych ofert do wykorzystania.

Ile zapłacisz za wynajem auta na godzinę?

Jeśli chodzi o taki wynajem aut w Szczecinie, to ceny są bardzo atrakcyjne – zwykle rozliczenie opiera się na kilku godzinach, ponieważ trzeba pamiętać o tym, że nie płaci się tylko za sam przejazd, ale również za postój, dlatego jeżeli planujecie przeprowadzkę, pamiętajcie o tym, że trzeba też doliczyć czas na załadowanie do auta waszego mienia oraz jego rozładowanie.

Tani wynajem aut dostawczych na godziny

W naszej wypożyczalni Fado mamy dla klientów bardzo atrakcyjną ofertę, jeśli chodzi o wynajem samochodów dostawczych na okres 4 godzin w cenie wyłącznie 100 złotych netto! Jeżeli okaże się, że auto będzie potrzebne na dłużej, wtedy za każdą następną godzinę dopłacisz tylko 20 złotych netto. Nasza promocja dotyczy dowolnego samochodu dostawczego z naszej floty, dlatego też możesz wybrać taki, który będzie odpowiadał Ci najbardziej.