×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem aut Szczecinie – dlaczego warto?

11.07.2016 r.

Przeprowadzka, podróż służbowa, wyjazd na wakacje… Życie podsuwa wiele okazji, by znaleźć się w nowym mieście. Dlatego jeśli planujesz wyjazd, sprawdź, jak korzystny jest wynajem aut Szczecin – godna polecenia jest wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych Fado.

Rodzinny wyjazd

Jeżeli Twoja rodzina wybiera się na wakacje w pełnym składzie, bardzo możliwe, że macie dużo bagaży. Ubrania, kosmetyki, zabawki dzieci, akcesoria plażowe – wszystko to zajmuje dużo miejsca. Jeśli Twój samochód nie pomieści całego tego bagażu, nie musisz się ograniczać. Lepszym rozwiązaniem będzie wynajem auta w Szczecinie z większym bagażnikiem. Podobnie, jeśli chciałbyś zabrać dodatkowych pasażerów – w takim wypadku wypożyczalnia samochodów osobowych w Szczecinie proponuje Citroen Berlingo XTR – to mini van z 7 miejscami. A jeśli ktoś z rodziny zostaje w domu i będzie potrzebował auta? W takim wypadku również wynajem aut będzie dobrym pomysłem. Teraz możesz spokojnie i komfortowo opuścić Szczecin.

Nowe otoczenie

Komunikacja miejska w mieście, którego nie znamy, może być trudna do przyswojenia, zwłaszcza gdy mamy mało czasu. W którą stronę jechać? Gdzie wysiąść? Ile kosztuje bilet i czy wystarczy na zaplanowaną trasę? Wypożyczenie auta z GPSem rozwiązuje ten problem. Gdy zdecydujesz się już na wynajem aut, w Szczecinie najlepszą ofertę prezentuje wypożyczalnia aut osobowych Fado. Na takie okazje Fado proponuje kompaktową Toyotę Auris.

Lecisz samolotem? Wynajmij auto

Jeżeli od podróży drogowych wolisz lotnicze, mimo wszystko wynajem auta w Szczecinie jest dla Ciebie odpowiednią opcją. Nie każdy ma komfort dotarcia na lotnisko komunikacją miejską. Wbrew pozorom wiele lotnisk jest zlokalizowanych stosunkowo daleko od dużych metropolii – przykładem może być lotnisko w Goleniowie. Jeśli więc chcesz znaleźć się na lotnisku szybko i komfortowo, czeka na Ciebie Fado – wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych w Szczecinie.

Twoje auto szwankuje

Jeżeli Twoje auto nie jest w idealnym stanie, a musisz wyruszyć już teraz, lepiej nie ryzykować kolizji lub awarii pośrodku obcego miasta – lub na autostradzie, z dala od miast. Bezpieczniejszą opcją jest wynajem auta. Wypożyczalnia aut osobowych w Szczecinie Fado gwarantuje, że pojazdy będą w idealnym stanie, a Ty będziesz mógł się skupić na samej podróży.
Wypożyczalnia aut w Szczecinie Fado oferuje nie tylko auta osobowe, ale i dostawcze. Zapoznaj się z naszą ofertą i podróżuj w komforcie!