×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Wynajem aut osobowych: czym się kierować?

06.07.2016 r.

Planujesz wypożyczyć samochód? Wypożyczalnia samochodów Fado w naszym mieście Szczecin oferuje wiele różnych pojazdów osobowych w szeregu klas, dlatego zanim zdecydujesz się na skorzystanie z usługi, sprawdź różne propozycje. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, że wypożyczony przez ciebie samochód powinien odpowiadać twoim potrzebom, a także oczekiwaniom – nie każdy w końcu przepada za samochodami coupe czy z kolei modelami mini. Na szczęście, nasza wypożyczalnia samochodów Szczecin ma dla klientów szeroką gamę rozmaitych propozycji, dlatego mamy nadzieję, że w naszej wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych w Szczecinie znajdziesz perfekcyjny pojazd do podróży poza Szczecin czy nawet za granicę.

Wielkość samochodu – jego klasa

Zwykle przy wynajmie samochody podzielone są na kilka klas, które nazywane są też segmentami. Wynajem aut osobowych kategoryzuje auta przede wszystkim pod względem wymiarów, dlatego też do dyspozycji są pojazdy miejskie, czyli mini w segmencie A, na przykład Toyota Yaris, samochody małe w segmencie B, samochody kompaktowe w segmencie C, na przykład Hyundai i30, który także jest dostępny u nas. Powyżej znajdują się samochody średnie, inaczej rodzinne w segmencie D, samochody w klasie wyższej-średniej w segmencie E oraz luksusowe dla segmentu E.

Liczba miejsc

Możesz zdecydować się na samochód ze standardową liczbą miejsc, czyli 5, ale również możesz wybrać auta van lub mini van – nasza wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych znana na cały Szczecin oferuje auta Citroen Berlingo XTR czy Renault Trafic z 7 miejscami.

Klimatyzacja – wypożyczalnia samochodów Szczecin

Dzisiaj to już praktycznie standard – wynajem samochodu osobowego bez klimatyzacji nie grozi Ci w naszej wypożyczalni. Wynajem samochodu z klimatyzacją w Szczecinie to u nas standard.

Silnik

Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych Fado oferuje samochody o różnych parametrach. Do jazdy po mieście najlepiej zdecydować się na auto z silnikiem benzynowym, z kolei na dalsze trasy lepszy będzie ten z silnikiem diesla, ponieważ cena diesla jest niższa od benzyny, a auto spala jej mniej. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje oba te typy.

Wynajem aut osobowych Szczecin a dodatkowe parametry

Poduszki powietrzne, ABS, tempomat, komputer pokładowy, skrzynia biegów – warto zwrócić uwagę również na te parametry. Oczywiście, mogą być to również inne parametry i wyposażenie, które zależne są już całkowicie od wynajmującego oraz jego indywidualnych potrzeb. Najlepsza wypożyczalnia aut osobowych na cały Szczecin – Fado – najlepsza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie gwarantuje, że znajdziesz coś dla siebie.