×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Urlop w Szczecinie – wynajem samochodów osobowych

08.06.2016 r.

Szczecin i całe województwo zachodniopomorskie to kapitalny pomysł na urlop w Polsce – nie tylko w lecie, gdy pogoda dopisuje, ale również w inne pory roku, gdy tylko potrzebujesz pięknej scenerii wokół, aby zapomnieć o całej rzeczywistości. Jeśli na urlop do Szczecina chcesz pojechać autokarem lub koleją i nie planujesz brać własnego auta, nie musisz wcale skazywać się na niedogodności publicznej komunikacji na miejscu – najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów osobowych!

Minimum formalności, maksymalne zadowolenie

Wynajem samochodów osobowych cieszy się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. To już nie tylko oferta przeznaczona dla osób o zasobnym portfelu, ale niemalże dla każdego, kto poszukuje dla siebie sposobu na wygodę i oszczędność czasu. Wynajem samochodów nie jest przy tym wcale tak skomplikowane pod kątem formalnym, dlatego nawet w kilkanaście minut możesz wyjechać pojazdem dopasowanym do twoich potrzeb, właśnie takie usługi zapewnia nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie. Nie musisz jednocześnie obawiać się o wysokie koszty tego rodzaju usług, ponieważ komfortowy pojazd możesz wynająć w cenie już poniżej 100 złotych na dzień.

Zwiedzanie w komfortowej formie

Zwiedzanie zachwycających zabytków w województwie zachodniopomorskim będzie dla ciebie znacznie prostsze – możesz odwiedzić wszystkie małe i większe miejscowości w atlasie i podziwiać olśniewające krajobrazy. Jeśli wybierasz takie opcje jak wypożyczalnia samochodów osobowych, bez problemu zobaczysz też wszystkie polecane plaże w nadmorskich kurortach, aby wybrać dla siebie najlepszą. Możesz też poświęcić czas na odwiedzanie muzeów czekających na ciebie na wybrzeżu. Możliwości są naprawdę nieograniczone! Przy okazji nie wydasz zbyt wiele, ponieważ wynajem samochodów nie kosztuje dużo.

Auto na wynajem – miejskie czy rodzinne?

Takie usługi jak wynajem aut, zachodniopomorskie oraz nasza wypożyczalnia samochodów to idealne połączenie. Mamy dla naszych klientów bogatą flotę nowoczesnych pojazdów od razu gotowych do drogi, dlatego też, jeżeli potrzebujesz wygodnego samochodu rodzinnego albo taniego auta miejskiego, u nas znajdziesz to, co spełni twoje wymagania całkowicie. Sprawdź już teraz naszą pełną ofertę zaprezentowaną na stronie internetowej, a następnie postaw na wynajem aut Szczecin – czekamy na ciebie przez 24 godziny na dobę!