×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Transport mebli z Ikei? Wynajmij auto dostawcze!

25.05.2016 r.

Polacy uwielbiają wyposażenie z Ikei. Jest nie tylko tanie, ale również wyróżnia się świetnym designem. W naszym kraju nadal nie ma żadnych informacji o otwarciu sklepu internetowego Ikea. Jak wobec tego zorganizować transport mebli z Ikei wtedy, gdy nie ma się własnego pojazdu?

Wybieramy samochód dostawczy

Chociaż sklep Ikea oferuje usługę kompletowania i dostarczenia wyposażenia pod wskazany przez klienta adres, to jednak jest to dość droga usługa. Jeżeli nie masz własnego auta, którym można dojechać do Ikei, lub też twoje auto jest zbyt małe, jest jeszcze jedno rozwiązanie – auta dostawcze na wynajem. Takie usługi cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem, ponieważ dzięki nim można otrzymać do dyspozycji pojazd całkowicie przygotowany do jazdy – wystarczy tylko odebrać auto i od razu można wyruszać w drogę. To całkowicie komfortowy wynajem aut w Szczecinie, na który warto postawić.

Komfortowy i bezpieczny transport

Chociaż meble z Ikei są pakowane w płaskie paczki, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie, to jednak wymagają one odpowiedniej przestrzeni w samochodzie do transportu. W zwykłym aucie osobowym nie zmieszczą się wobec tego większe meble czy też krzesła, które są oferowane jako złożone. Dlatego też wypożyczalnia samochodów dostawczych w Szczecinie w takiej sytuacji jest najlepszym rozwiązaniem. Nie trzeba już korzystać z usług firm przewozowych czy taxi bagażowego, ponieważ odstajesz auto dostawcze o odpowiadających ci parametrach i możesz skorzystać i zrealizować swój transport mebli z Ikei.

Najlepsza oferta wynajmu aut dostawczych

Jeżeli interesuje cię transport Ikea – Poznań, Szczecin czy też w innych miejscowościach, mamy dla ciebie również atrakcyjną ofertę – z nami możesz wypożyczyć auto dostawcze na godziny, dlatego możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. To wspaniała okazja, by wszystko dokładnie zaplanować. U nas można wykonać także postawić na wynajem samochodu online, dlatego jeżeli potrzebujesz auta na konkretny termin i chcesz mieć pewność, że będzie czekało na ciebie danego dnia i godziny, możesz skontaktować się z nami jeszcze dzisiaj – jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę i czekamy na ciebie!