×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Sposób na sprawną przeprowadzkę

19.09.2017 r.

Nawet jeśli nie możesz się doczekać mieszkania w swoim nowym domu lub mieszkaniu, ostudź emocje i oprzyj się pokusie by wrzucić absolutnie wszystko co posiadasz do walizek i kartonowych pudełek. Niestety w trakcie przeprowadzki trzeba kierować się rozsądkiem, a nie sentymentami. Przedstawiamy sposób na przeprowadzkę.

W pierwszej kolejności należy się spakować. Oczywiście do tego kroku możemy przejśc tylko wtedy, gdy wcześniej przeprowadziliśmy dokładną selekcję przedmiotów codziennego użytku oraz ubrań i pozbyliśmy się tego, czego na pewno nie będziemy potrzebować. Przy pakowaniu kartonów oraz walizekm musimy robić to tak, abyśmy sami mógli je podnieść. Nie nalezy pakować najcięższych przedmiotów razem, tylko rozłóżyć ciężar na kilka pudeł. Dla zachowania równowagi wyłóż je ręcznikiem lub pluszakami. Najlżejsze przedmioty umieszczaj na szczycie pudełka. Jeśli boisz się o to, że w czasie przewożenia lub przenoszenia pudeł zawartość ulegnie naruszeniu, użyj folii bąbelkowej lub gazet, które świetnie zabezpieczą delikatne obiekty przed uszkodzeniem. Koniecznie podpisz wszystkie kartony i sporządź listę rzeczy, które się w nich znajdują. Warto przygotować pudełko z rzeczami, których możesz potrzebować od razu po zakończeniu przeprowadzki np. mydło, papier toaletowy, woda mineralna, ubrania na zmianę.

Kiedy jesteśmy już spakowani, pozostaje załadować wynajętą ciężarówkę meblami oraz kartonami i wyruszyć w drogę do nowego miejsca zamieszkania. Jednak coraz częściej zdarza się tak, że nie posiadamy własnych mebli i zwyczajnie nie opłaca nam się wynajmować ekipy do przeprowadzek. W przypadku małej przeprowadzki wystarczy, że skorzystamy z usług wypożyczalni samochodów dostawczych Szczecin. Model pojazdu musimy dostosować do ilości i ciężaru rzeczy jakie mamy do przewiezienia. Przy odpowiednim zagospodarowaniu przestrzeni bagażowej przeprowadzka może zamknąć się tylko w jednym przejeździe. Nie musimy bać się o to, że przekroczymy dozwoloną ilość kilometrów, albo, że zapłacimy więcej za każdą kolejną godzinę pracy ekipy. Firma fadoauto.pl działająca na terenie Szczecina wypożycza auta osobowe i dostawcze bez limitu kilometrów, a płacimy pełną cenę za dzień użytkowania. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedniej wielkości auto, wypożyczyć je, załadować i wyruszyć pod nowy adres zamieszkania.


Planujesz przeprowadzkę? Sprawdź naszą ofertę: wypożyczalnia samochodów osobowych oraz wynajem samochodów dostawczych