×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Przywieź sobie meble, czyli wynajem aut w Szczecinie

20.05.2016 r.

Wiosna to czas zmian i świetna okazja do tego, by pomyśleć o odświeżeniu swoich wnętrz. Jeśli zamarzyły ci się wspaniałe krzesła, regały czy zestaw mebli kuchennych z drugiego końca Polski, i nie wiesz jaki transport mebli w Szczecinie wybrać, mamy idealne rozwiązanie. Możesz samodzielnie sobie wszystko przywieźć i jeszcze sporo zaoszczędzić. Przy okazji można sobie zafundować wspaniałą wycieczkę w nowe miejsce. Wynajem aut w Szczecinie to świetny pomysł, z jakiego warto skorzystać.

Znajdź idealne meble

Wiele osób ze Szczecina stawia na meble z Ikei, której w naszym mieście brakuje. Wiosną także znajdziemy tutaj sporo ciekawych propozycji, ale równie dobrze mogą to być meble z jakiegokolwiek innego sklepu, a nawet prosto od producenta. Nie trzeba się ograniczać, jeśli stawiamy na profesjonalny transport z Ikei w Poznaniu czy też z innego miejsca, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Wybierz samochód dostawczy

Podstawą jest znalezienie odpowiedniej wypożyczalni samochodów dostawczych z atrakcyjną ofertą. Warto się zastanowić nad pojazdami o większych rozmiarach, gdyż są one doskonale dostosowane do przewożenia mebli oraz innych sprzętów, jakie wybierzemy. To nie tylko dużo miejsca na zamówione produkty, ale także gwarancja bezpieczeństwa. Wszystkie wymarzone elementy naszej aranżacji dotrą na miejsce w jednym kawałku, bez rys czy innych uszkodzeń. Specjalistyczny wynajem samochodów to nie tylko wygoda i szansa na sprawny przewóz z konkretnego miejsca, ale także gwarancja doskonałego stanu technicznego pojazdu i bezpieczeństwo w każdym zakresie. Można samodzielnie kierować takim autem dostawczym lub zamówić usługę wraz z doświadczonym kierowcą. Tak szeroki wachlarz usług, który mamy do dyspozycji, gdy wybieramy wynajem aut w Szczecinie, sprawia, że każdy może postawić na niezależność i komfort, zamawiając meble do swoich wnętrz.

Ciesz się odmienionym wnętrzem

Wynajem samochodów dostawczych to opcje krótko- i długoterminowe, dzięki czemu możemy zrealizować każdy swój cel. Jeśli znajdziemy dodatkowe wyposażenie i będziemy chcieli dorzucić coś do przewożonych mebli, to jak najbardziej mamy taką możliwość. Transport w Szczecinie, a także między województwami staje się znacznie łatwiejszy, a przy okazji jest to opcja bardzo ekonomiczna. Gdy już wszystko zostanie załatwione – pozostanie nam jedynie cieszyć się atrakcyjnie zaaranżowanymi wnętrzami. Warto więc odkryć trendy na nowy sezon i zaplanować sprawy związane z transportem. To prosty sposób i wiele korzyści jednocześnie, dlatego warto postawić na wynajem aut w Szczecinie.