×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Przeprowadzka? Wybierz wypożyczalnię samochodów dostawczych

18.05.2016 r.

Przeprowadzki nie zawsze są przyjemne, ale zawsze wymagają idealnej organizacji. Nawet jeśli mieszkamy na niewielkim metrażu, gromadzimy sporo rzeczy, które trzeba później odpowiednio przewieźć. To nie tylko ubrania, książki i inne drobiazgi, ale także sprzęty i inne większe przedmioty, dlatego warto postawić na profesjonalną wypożyczalnię samochodów dostawczych, dzięki czemu unikniemy wielu problemów i sprawnie przeprowadzimy cały proces przenoszenia się w nowe miejsce.

Wybierz wypożyczalnię samochodów dostawczych

Wybór odpowiedniego transportu w Szczecinie ma wielkie znaczenie. Często mamy do pokonania dość spore odległości, po dwóch brzegach Odry, więc warto zapewnić swojemu dobytkowi bezpieczny przewóz. Najlepszym rozwiązaniem są typowe samochody dostawcze, do których można zapakować także pralkę, lodówkę czy meble. Przedmioty i sprzęty o większych gabarytach wymagają również zastosowania odpowiedniego zabezpieczenia, by w trakcie przewozu nie doszło do jakichkolwiek uszkodzeń. Gdy wybieramy profesjonalną wypożyczalnię samochodów dostawczych, możemy mieć pewność, że wszystko będzie dobrze chronione w trakcie przejazdu.

Jaki samochód jest najlepszy do przeprowadzki?

Gdy stawiamy na wynajem aut w Szczecinie, należy wybrać profesjonalnie działająca firmę, która posiada nie tylko elastyczną ofertę dostosowaną do potrzeb klienta, ale także korzystne ceny. Kluczową sprawą jest również perfekcyjny stan techniczny floty pojazdów. W ten sposób mamy pewność, że przejazd będzie całkowicie bezpieczny i komfortowy. Warto się dodatkowo zastanowić nad doborem pojazdu o odpowiedniej wielkości. Zawsze lepiej postawić na nieco większy samochód dostawczy. Często wydaje nam się, że mamy niewiele, a jednak w trakcie pakowania swojego dobytku, okazuje się, że jest to niekończąca się historia. W związku z tym, lepiej mieć trochę miejsca w zapasie.

Z kierowcą czy bez?

W momencie, gdy oczekujemy większego komfortu, warto postawić na wynajem samochodów dostawczych z kierowcą. Nie trzeba się wtedy wdrażać w obsługę nowego pojazdu czy martwić ewentualnymi uszkodzeniami. Meble, sprzęty i inne drobiazgi z pewnością dotrą na miejsce bez jakichkolwiek problemów, więc warto zdecydować się na takie udogodnienia, a każdy będzie zachwycony błyskawicznym tempem swojej przeprowadzki.