×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Planujesz wakacje? Wypożycz auto!

15.06.2016 r.

Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać wynajem samochodu w Szczecinie, czy wyjechać koleją lub autokarem na wymarzone wakacje? A może obawiasz się, że bez swojego własnego auta będzie ci trudno? To żaden problem, ponieważ możesz skorzystać z usług takich jak wypożyczalnia samochodów w Szczecinie – czeka na ciebie wiele korzystnych ofert.

Szanuj swój czas – postaw na wynajem samochodu w Szczecinie

Niezbyt korzystne rozkłady jazdy, spóźnienia, brzydka pogoda, problemy z kupnem biletów – to wszystko może zepsuć nawet bardzo udany wyjazd wakacyjny. Jeżeli na co dzień jesteś przyzwyczajony do tego, aby poruszać się swoim autem, wtedy przejście na komunikację miejską i taki transport w Szczecinie może być sporym wyzwaniem. Nie musisz jednak wcale skazywać się na takie problemy – wystarczy tylko dobra wypożyczalnia samochodów w Szczecinie, a wakacje od razu staną się lepsze!

Twoja swoboda jest najważniejsza

Duża zaletą, jeśli chodzi o wynajem samochodu w Szczecinie jest to, że otrzymujesz auto do dyspozycji na tak długo, jak tylko potrzebujesz – to może być zarówno kilka dni, jak i również tydzień czy dwa tygodnie, czyli cały urlop. Nie musisz jednocześnie obawiać się o komfort, ponieważ wypożyczalnia samochodów w Szczecinie ma dla Ciebie komfortowe, dobrze wyposażone auta, z którymi podróżowanie będzie dla ciebie czystą przyjemnością. Dzięki temu możesz zwiedzić wszystkie interesujące zakątki w okolicy, zobaczyć wyjątkowe zabytki czy wybrać się nad wodę – możliwości są naprawdę nieograniczone.

Wakacyjny wynajem samochodu w Szczecinie to wielka wygoda. Nie musisz jednocześnie obawiać się o swój czas – na miejsce możesz dojechać jeszcze szybciej, nie patrząc na rozkłady jazdy.

Wynajem samochodu w Szczecinie na rodzinne wakacje

Skorzystanie z takich możliwości, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów w Szczecinie, jest również świetnym pomysłem wtedy, gdy zależy ci na tym, aby wybrać się na wakacje całą rodziną. Możesz wtedy postawić na wynajem samochodu w Szczecinie i wybrać auto rodzinne, w którym pomieści się wszystko, co tylko zechcesz. Wybierając wynajem samochodu, dodatkowo także możesz otrzymać z opcji wynajmu fotelików dziecięcych, dlatego nie musisz zabierać ich ze sobą.