×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Meblowóz do przeprowadzki? Wynajmij go w niskiej cenie!

06.06.2016 r.

Przeprowadzka to sprawa wymagająca odpowiedniego przygotowania. Można wprawdzie powierzyć ją firmom, które zapewniają klientom kompleksową pomoc w organizacji przeprowadzek, ale ich obsługa jest dość droga. Gdy nie dysponujesz odpowiednim sprzętem, masz jednak jeszcze jedno rozwiązanie – to wynajem samochodów dostawczych w niższej cenie.

Zaplanuj swoją przeprowadzkę

Jeżeli w najbliższym czasie czeka cię przeprowadzka, warto zacząć planować ją jak najszybciej. Odkładanie wszystkiego na ostatni moment nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Gdy nie masz własnego auta, którym można by wszystko przetransportować do nowego lokum, nie zapomnij również o takich opcjach jak wynajem aut Szczecin. Zarezerwuj go wcześniej, aby mieć pewność, że danego dnia wypożyczalnia samochodów dostawczych będzie mogła dać ci do dyspozycji pojazd spełniający wszystkie twoje wymagania. Do 3,5 tony nie potrzeba innego prawa jazdy niż kategoria B, dlatego też wybierz dla siebie taki właśnie pojazd.

Auta dostawcze na przeprowadzkę

Przeprowadzka, gdy mamy auta dostawcze wynajem będzie znacznie prostsza – bez problemu pomieścisz w nim meble oraz innego rodzaju wyposażenie. W ten sposób możesz też przewieźć wszystko w znacznie mniejszej liczbie kursów, ponieważ w aucie zmieścisz pakunki bez problemu, taki transport w Szczecinie to pełna wygoda. Dodatkowo także nie musisz obawiać się o spore koszty tego rodzaju usługi, ponieważ wypożyczalnia samochodów wynajmuje także auta na kilka godzin nawet w cenie około 100 złotych. Pamiętaj tylko o tym, aby poprosić znajomych o pomoc we wnoszeniu i wynoszeniu swoich rzeczy!

Korzystaj z atrakcyjnych promocji

Jeżeli potrzebujesz auta dostawczego na wynajem w Szczecinie, jesteśmy całkowicie do twojej dyspozycji – nasza wypożyczalnia samochodów dysponuje szeroką flotą pojazdów, dlatego jeżeli planujesz przeprowadzkę, po prostu skontaktuj się z nami, aby umówić się na dogodny termin. Polecamy również naszą promocję – wynajem samochodów dostawczych na godziny. Dzięki temu nie musisz przepłacać za korzystanie z pojazdu, którym przewieziesz wszystko to, co musi znaleźć się w nowym lokum. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na przeprowadzkę!