×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Kiedy warto wybrać wynajem samochodów w biznesie?

10.06.2016 r.

Nie w każdej firmie opłaca się kupować flotę. Czasami znacznie bardziej korzystnym cenowo rozwiązaniem jest długoterminowy wynajem samochodów. Dzisiaj z takiej opcji korzysta coraz więcej przedsiębiorców – kiedy warto ją wybrać?

Nowoczesna flota wzbogaci każdą firmę

Długoterminowy wynajem samochodów osobowych i dostawczych to oferta przeznaczona dla każdej firmy – można bez problemu uzyskać dostęp do floty nowoczesnej, z pełnym wyposażeniem, od razu gotowej do pracy, a ponadto z pełnym pakietem ubezpieczeń. Nie trzeba zawierać żadnych długoterminowych umów, nie trzeba obawiać się sporych kosztów, ponieważ wszystko znane jest z góry.

Korzystna oferta dla klientów biznesowych

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie ma specjalne oferty przeznaczone dla klientów biznesowych – oferuje im pojazdy przeznaczone do prowadzenia różnych typów działalności, nie tylko auta dostawcze do transportu mienia, ale również prestiżowe i reprezentacyjne samochody osobowe, które świetnie będą prezentowały się jako firmowe.

Kiedy wynajem samochodów jest opłacalny?

Kiedy jednak wynajem samochodów będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla biznesu? Przede wszystkim to opłacalna oferta dla firm prowadzących swoją działalność sezonowo, na przykład tylko w sezonie letnim, gdy podczas zimy firma jest wyłączona z pracy. Wtedy zakupienie samochodu czy też jego wyleasingowanie, gdy nie będzie on używany przez dłuższy czas, staje się po prostu nieopłacalne. Jest to również doskonały wybór w sytuacji, gdy prowadzi się działalność w innym rejonie niż zwykle – wtedy na miejscu będzie można korzystać z wynajętego auta bez konieczności dojazdu własną flotą. Bardzo opłacalny w takim momencie jest długoterminowy wynajem samochodów osobowych.

Wypożyczalnia zamiast leasingu

To także atrakcyjne rozwiązanie dla tych firm, które nie mogą liczyć na leasing czy też nie chcą z niego korzystać – gdy stawia się na wynajem aut w Szczecinie, kierowca nie musi martwić się o zakupienie polis ubezpieczeniowych, ponieważ są one już zawarte na właściciela, jakim jest wypożyczalnia samochodów, natomiast w przypadku leasingu trzeba opłacić jeszcze dodatkowo ubezpieczenia.

Postaw na profesjonalne usługi

Zatem auta dostawcze na wynajem dla firmy to naprawdę korzystny wybór – jeżeli szukasz tanich pojazdów w okolicy Szczecina oraz w województwie zachodniopomorskim, nasza wypożyczalnia samochodów jest do twojej dyspozycji!