×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Jak zapłacić za wynajem samochodów Szczecin jeszcze mniej?

15.07.2016 r.

Zależy ci na wygodnym podróżowaniu podczas wczasów lub potrzebujesz auta firmowego? Wynajem samochodów Szczecin jest najlepszym rozwiązaniem! W Szczecinie możesz zaufać wypożyczalni samochodów Fado. Gdy lubisz oszczędzać i nie chcesz przepłacać za wynajęte auto, sprawdź razem z nami, jak możesz zmniejszyć swój rachunek w wypożyczalni.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Fado wychodzi naprzeciwko potrzebom naszych klientów. Mamy dla nich wiele atrakcyjnych pojazdów w przystępnych cenach, dlatego jeżeli interesuje cię wynajem aut, zachodniopomorskie i nasza wypożyczalnia aut osobowych i samochodów dostawczych w Szczecinie to idealne połączenie. Jak można zapłacić u nas za wynajem jeszcze mniej?

Na jak długo potrzebujesz samochodu – wynajem aut Szczecin?

Przede wszystkim pomyśl o tym, na jak długo potrzebujesz samochodu. Jeżeli to tylko parę godzin, w takim przypadku w naszej ofercie możesz znaleźć auta w jeszcze niższych cenach niż standardowo. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych w Szczecinie na godziny to kapitalny pomysł dla każdego, kto potrzebuje samochodu do przeprowadzki czy przewiezienia innego mienia i nie chce płacić jak za cały dzień.

Z limitem czy bez limitu kilometrów?

Zasadniczo samochody z limitem kilometrów są tańsze od tych bez limitu – różnice wynoszą od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych dziennie, dlatego też jeżeli potrzebujesz samochodu do podróży poniżej 500 kilometrów na dobę, polecamy skorzystanie z oferty, jaką jest wynajem auta z limitem kilometrów Szczecin.

Korzystaj z promocji na wynajem samochodu w Szczecinie

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych organizuje różnego rodzaju promocje dla klientów, ale również zachęcamy naszych klientów do sprawdzenia promocji wystawców kart kredytowych – często dzięki nim można oszczędzić jeszcze więcej, korzystając z programów rabatowych lub zwrotu części zakupów na konto. Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych w Szczecinie oraz wypożyczalnia aut dostawczych Szczecin to idealne miejsce dla każdego liczącego na tani wynajem samochodów w Szczecinie i okolicy.

Wynajmuj ze znajomymi – wynajem samochodów Szczecin

Jeżeli chcesz zdecydować się na wynajem auta na wakacje i wyjeżdżasz daleko poza Szczecin, warto sprawdzić, czy ktoś inny nie byłby także chętny do podróży razem z tobą – wtedy możesz zapłacić jeszcze mniej za wynajem samochodu Szczecin, ponieważ cenę będzie można podzielić na kilka osób.

To tylko parę naszych propozycji na tanie wypożyczenie samochodu – dzięki nim korzystanie z usług wypożyczalni aut Szczecin będzie mogło być dla ciebie jeszcze tańsze niż zwykle!