×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Jak wypożyczyć samochód? Instrukcja krok po kroku

25.06.2016 r.

Nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z taką opcją jak wynajem aut w Szczecinie? Nie wiesz, na jaką procedurę się przygotować? Jeżeli szukasz dodatkowych informacji, zapraszamy do sprawdzenia naszego poradnika, jak zrobić to wygodnie, szybko i bezpiecznie krok po kroku.

Wynajem aut w Szczecinie – zaczynamy!

Na samym początku musisz wybrać odpowiednie miejsce, takie jak wypożyczalnia samochodów w Szczecinie – jest w czym przebierać, dlatego też zapoznaj się z różnymi ofertami. Gdy interesuje cię wypożyczalnia samochodów w Zachodniopomorskiem, zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Fado – mamy wielu usatysfakcjonowanych klientów i mamy nadzieję, że również będziesz całkowicie zadowolony z naszych usług.

Wybierz odpowiedni samochód

Gdy już udało Ci się wybrać odpowiedni wynajem aut w Szczecinie, zapoznaj się ofertą i wybierz dla siebie taki samochód osobowy lub dostawczy, który będzie spełniał Twoje wymagania. Pamiętaj o tym, że im większy prestiż, tym wyższa cena. Najmniej wobec tego zapłacisz za wynajem samochodów takich jak auta miejskie, kompaktowe, więcej za pojazdy z segmentu premium. Zwróć także uwagę na cenę – czy dotyczy ona wynajmu z limitem kilometrów czy bez, a także czy jest to cena netto czy brutto.

Przeczytaj regulamin

Nie zapominaj również o bardzo ważnej sprawie, a mianowicie sprawdzeniu regulaminu, jaki posiada wypożyczalnia samochodów w Szczecinie – znajdziesz w niej wiele pomocnych informacji dotyczących oferty, w tym również dodatkowych kosztów, na które możesz się narazić. Chociaż wiemy, że regulaminy są nudne, to jednak dla własnego bezpieczeństwa warto przejrzeć ten dokument.

Zarezerwuj samochód

Nowoczesna wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych to wiele ciekawych udogodnień. Dzisiaj można zrobić to również całkowicie przez internet, dlatego nie musisz nigdzie dzwonić. Nie zapomnij o wskazaniu, w którym miejscu ma czekać na ciebie pojazd, gdy chcesz odebrać go spod określonego adresu, na przykład na lotnisku czy przy dworcu kolejowym. Taki wynajem aut w Szczecinie to pełen komfort.

Zapłać za usługę

Zapłacić można zarówno przez internet, jak i na miejscu. Najlepiej być posiadaczem karty kredytowej, na której będzie można zablokować również kaucję za pojazd. Można korzystać również z innych form płatności. Dzisiaj wypożyczalnia samochodów w Szczecinie to również płatność gotówką lub kartami płatniczymi, ale należy wcześniej dowiedzieć się, czy możliwe jest dokonanie zapłaty w taki sposób.