×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Długoterminowy wynajem samochodów w Szczecinie dla sektora MŚP

05.08.2016 r.

W sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) coraz więcej firm decyduje się na długoterminowy wynajem samochodów – to przyszłościowa decyzja, biorąc pod uwagę przystępne koszty oraz warunki wynajmu. Również wtedy, gdy interesuje cię długoterminowy wynajem samochodów w Szczecinie, masz taką możliwość.

Aktualnie niemalże 25% firm w Polsce w sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw korzysta z opcji, jaką jest wynajem długoterminowy pojazdów – Szczecin nie jest wyjątkiem. Dla firm jest to przede wszystkim korzystny model budowania flot pojazdów jako alternatywne rozwiązanie dla leasingu czy też zakupu samochodów na własność, na przykład przez finansowanie kredytami samochodowymi.

W jakich branżach najczęściej wykorzystuje się długoterminowy wynajem aut:
• produkcja – ok. 24,2%
• budownictwo – ok. 23,6%
• HoReCa – ok. 16,7%
• handel – ok.11,7%
• usługi – ok. 10,5%

Kluczową zaletą wynajmu długoterminowego w takich miejscach jak wypożyczalnia samochodowych w Szczecinie Fado jest przewidywalność kosztów, dlatego też firma od razu wie, z jakimi kosztami w dłuższej perspektywie będzie się spotykała – co więcej, możliwe jest również otrzymanie dodatkowych obniżek w przypadku wynajmu długoterminowego w porównaniu z opcją, jaką jest krótkoterminowe wynajęcie pojazdu w Szczecinie.

Dodatkowo plusem takiego rozwiązania jak długoterminowy wynajem auta w Szczecinie jest redukcja kosztów oraz możliwość regularnego wymieniania samochodów na nowe lub odpowiadające indywidualnie danym potrzebom przedsiębiorstwa, przykładowo można wynająć pojazd mniej lub bardziej reprezentacyjny, mniejszy lub większy w zależności od aktualnych wymagań firmy – wypożyczalnia aut dostawczych w Szczecinie Fado ma szeroką ofertę. Przedsiębiorca nie musi ponosić również dodatkowych kosztów związanych z ubezpieczeniami samochodu oraz kosztami przeglądów i napraw.

Jeżeli interesują Cię auta osobowe lub auta dostawcze, wynajem możliwy jest również w Szczecinie – w naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę pojazdów przeznaczonych również dla klientów biznesowych, które sprawią, że prowadzenie firmy będzie jeszcze efektywniejsze i przy tym oszczędniejsze. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej – wypożyczalnia samochodowa w Szczecinie Fado w razie pytań jest do dyspozycji!

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Fado już zaoferowała Ci odpowiedni samochód? Możesz ruszać w drogę.