×
+48 697 87 87 87 24 godziny na dobę
biuro@fadoauto.pl Wynajem krótko i długo terminowy
ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
0

Blog

Dowiedz się co nowego
w Fado Auto Szczecin

Długoterminowy wynajem floty zamiast leasingu?

30.05.2016 r.

Mało która firma decyduje się na zakupienie pojazdu na własność, znacznie większym zainteresowaniem cieszy się usługa leasingu, która polega na wypożyczeniu auta w zamian za raty leasingowe. Jest jednak jeszcze jedno rozwiązanie – długoterminowy wynajem aut w Szczecinie, który dla wielu przedsiębiorców jest bardziej atrakcyjną ofertą.

Dłuższy wynajem, niższa cena

Wynajem długoterminowy pojazdów najczęściej dotyczy okresu od miesiąca wzwyż. Na ten czas klient wypożyczalni otrzymuje samochód lub samochody odpowiadające jego indywidualnym oczekiwaniom, w tym również tym cenowym. Długoterminowy wynajem aut w Szczecinie może dotyczyć nie tylko pojazdów osobowych, ale również dostawczych, dlatego też wypożyczalnia samochodów dostawczych to oferta doskonała dla firm potrzebujących pojazdów do transportu mienia.

Minimum formalności

Gdy korzystasz z wypożyczalni samochodów w Szczecinie, nie musisz podpisywać długoterminowej umowy leasingowej, która zwykle zawierana jest na okres kilku lat. Nie musisz w związku z tym decydować się na tak długie zobowiązanie, które, szczególnie w przypadku nowych firm, nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Nasz wynajem aut w Szczecinie to proste i przejrzyste zasady, dzięki czemu szybko dostaniesz kluczyki do swojego auta.

Szybki i komfortowy wynajem aut

Plusem jest również brak skomplikowanych formalności – wynajem aut w Szczecinie wprawdzie wymaga przekazania kaucji, ale nie jest ona zbyt wysoka. Są różne metody płatności, kwota może być blokowana na karcie kredytowej, więc nie ma potrzeby wykładania gotówki, chociaż w wielu wypożyczalniach również jest to możliwe, gdy firma nie chce płacić kaucji kartą. Taki wynajem aut Zachodniopomorskie to pełen komfort i korzystne warunki, dlatego warto odwiedzić naszą wypożyczalnię aut w Szczecinie.

Ile to kosztuje?

Jeżeli natomiast chodzi o koszty, wynajem samochodów dostawczych i osobowych wcale nie jest związany z bardzo wysokimi opłatami, między innymi ubezpieczeń. Cena zależna jest przede wszystkim od wybranego pojazdu oraz od czasu wynajmu – w przypadku, gdy chodzi o długoterminowy wynajem aut w Szczecinie ceny są bardziej atrakcyjne niż w przypadku krótkoterminowego, dlatego też takie usługi cieszą się dużym zainteresowaniem i są również coraz częściej wybierane przez firmy.

Postaw na profesjonalną wypożyczalnię

Zatem, jeżeli potrzebujesz auta dostawczego dla swoje firmy lub też auta osobowego, pomyśl o skorzystaniu z wynajmu długoterminowego w wypożyczalni aut w Szczecinie. Porównaj koszty i wybierz dla siebie taką opcję, która będzie najbardziej opłacalna!