FADO Wypożyczalnia Samochodów Szczecin

-"FADO

Telefon

tel. +48 697 87 87 87

24 godziny na dobę
Wypożyczalnia Samochodów Szczecin
Adres ul. Południowa 5 (I PIĘTRO)
71-001 Szczecin
Działamy już od ponad 6 lat

Działamy już od ponad 10 lat

stale rozbudowując i modernizując park samochodów dostawczych i osobowych

O firmie

Fado – wypożyczalnia samochodów dostawczych Szczecin

FADO to profesjonalna wypożyczalnia samochodów dostawczych oferująca Państwu wynajem samochodów w systemie krótko oraz długoterminowym. Oferujemy usługi dla firm które w szybki i łatwy sposób chcą pozyskać samochód na doraźne potrzeby lub działalność sezonową i na realizację określonych projektów w danym czasie. Oferta kierowana jest również do osób prywatnych potrzebujących samochodów dostawczych na różne okoliczności. Wszystkie potrzeby możemy zaspokoić oddając do dyspozycji naszą flotę z możliwością wynajęcia kierowcy.

Nasza Flota to szeroka gama samochodów dostawczych w różnych rozmiarach. Wszystkie wynajmowane posiadają klimatyzację oraz objęte są ubezpieczeniem i pakietem Assistance.

Dzięki profesjonalnemu i elastycznemu podejściu do każdego klienta zyskaliśmy sobie zaufanie wielu kontrahentów. Nasza siedziba znajduje się w dogodnej lokalizacji nieopodal centrum Szczecina przy ulicy Południowej 5. W pobliżu znajduje się stacja benzynowa, auto myjnia oraz serwis opon. Podnosząc stale jakość naszych usług, zdecydowaliśmy o dołączeniu do oferty dodatkowego kierowcy dla klientów Fado – bez opłat.

Mając na uwadze bliskość granicy i jej znaczenie dla lokalnych przedsiębiorców, zrezygnowaliśmy z dodatkowych opłat za przejazdy poza granicę Polski. Jako firma, stawiamy sobie za cel sprawną obsługę naszych klientów, doradztwo oraz pomoc. Zależy nam na zaufaniu i współpracy opartej na naszych kompetencjach. Nasze auta są stale serwisowane. Ich perfekcyjny stan techniczny pozwala odbywać spokojnie bardzo długie trasy.

Fado – wypożyczalnia aut osobowych Szczecin

Fado to również profesjonalna wypożyczalnia aut osobowych. W ofercie posiadamy całą gamę aut od małych miejskich samochodów po wysokiej jakości limuzyny czy auta typu SUV. Konkurencyjne ceny oraz szybka obsługa stawiają nas w czołówce firmy wynajmujących samochody w zachodniej części Polski.

Dla naszych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wszelkich informacji. Nasza wypożyczalnia znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie w Szczecinie, przy Ulicy Południowej 5. Posiadamy dostęp do automyjni oraz stacji benzynowej. Nasze auta są zawsze w perfekcyjnym stanie technicznym, wizualnym oraz posiadają pełny bak paliwa.
Nasza umowa na wynajem pojazdu jest bardzo prosta, przejrzysta i uczciwa.

Warto z nami pracować.

Fado – Warunki wynajmu i dokumenty w skrócie

1. Warunki podpisania umowy
– Osoba fizyczna: ukończone 21 lat, posiadanie prawa jazdy min. 1 rok, dwa dokumenty tożsamości
– Firma: wpis do ewidencji działalności gospodarczej/KRS, NIP, REGON

Opłaty i koszty
– 500zł kaucji do rozliczenia po zdaniu pojazdu wypożyczającemu
– 2,5 zł za każdy kilometr za podstawienie lub odbiór pojazdu poza granicami miasta Szczecin
– 25 zł za wydanie lub zwrot pojazdu poza godzinami pracy
– 25 zł za zwrot brudnego samochodu
– 40 zł za doubezpieczenie pojazdu likwidujące udział własny w naprawie pojazdu
– 50 za zwrot auta z nie uzupełnionym paliwem plus koszt brakującego paliwa
– 100 zł w przypadku popełnienia przez najemcę wykroczenia, otrzymania mandatu, upomnienia, korespondencji z organami ścigania i administracją parkingów, przekazywaniu danych w sprawie ustalenia sprawcy
– 1000 zł za zgubienie kluczyka lub dokumentów

Wydanie pojazdu
– Samochód wydany jest w stanie dobrym, zatankowany do pełna, czysty co najemca potwierdza na protokole zdawczo-odbiorczym

Zwrot samochodu
– Najemca zobowiązany jest dokonać zwrotu pojazdu w biurze wynajmującego, lub miejscu wcześniej uzgodnionym
– W przypadku wcześniejszego zwrotu wymagane jest telefoniczne powiadomienie minimum dwie godziny przed zwrotem
– Pojazd w momencie zwrotu winien być czysty, zatankowany do pełna stanie niepogorszonym wraz z dokumentami raz wyposażeniem z nim wydanym
– W przypadku gdy zwrócony pojazd będzie uszkodzony lub jego stan nie będzie odpowiadał normalnej eksploatacji Najemca zapłaci Wynajmującemu odszkodowanie będące równowartością poniesionej przez Wynajmującego szkody
– Przedłużenie najmu pojazdu możliwe jedynie po uprzednim uzgodnieniu

Fado Wypożyczalnia Samochodów Szczecin - Formalności w 10 minut